LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

10w-40 motoreļļa

Preces: 10
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas 10W-40 MOTOREĻĻA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motoreļļas 10w40

10w40 motoreļļas tiek izmantotas dažādās automašīnās, un īpaši ar dīzeļdegvielu darbināmos transportlīdzekļos. Pēdējiem dzinējiem biežāk tiek ieteiktas 10w40 motoreļļas, jo tās var nodrošināt augstas kvalitātes eļļošanas un pretnodiluma funkcijas. Pirmais cipars pirms burta w norāda motoreļļas salīdzinošo plūstamību pirms dzinēja iesildīšanas. Skaitlis pēc w burta  ̶  motoreļļas plūstamību, kad dzinējs ir iesilis. Abos gadījumos, jo mazāks skaitlis, jo labāka plūsma.


10w40 motoreļļas raksturlielumi

10w40 motoreļļa ir diezgan izplatīta, universāla autovadītāju izvēle. Skaitlis “10w” nodrošina diezgan labu motoreļļas plūstamību, kamēr dzinējs nav karsts, cipars “40” norāda, ka motoreļļa darbojas efektīvi arī pie augstākām temperatūrām un slodzēm. 10w40 motoreļļa sasalst tikai aptuveni -30 grādu temperatūrā un vislabāk darbojas siltājā laikā. Tāpēc daudzi autovadītāji, kuri ekspluatē savas automašīnas Latvijā, var droši izvēlēties šo motoreļļu.


Kad jāmaina 10w40 motoreļļa?

10w40 motoreļļas maiņas ieteikumi ir diezgan standarta ieteikumi. Lai pasargātu dzinēju no bojājumiem, motoreļļu ieteicams mainīt vidēji ik pēc 6-12 mēnešiem vai ik pēc 10 000-15 000 nobrauktiem kilometriem. Protams, šie ieteikumi ir aptuveni. Lai nodrošinātu kvalitatīvu motoreļļas izmantošanu un savlaicīgu tās nomaiņu, svarīgi ņemt vērā gan auto, gan motoreļļas ražotāju ieteikumus, gan savus braukšanas apstākļus un stilu.

Elektroveikalā Signeda par labām cenām atradīsiet visdažādākās sintētiskās vai pussintētiskās motoreļļas dīzeļa un benzīna dzinējiem.