LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Avārijas gaismas slēdzis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Avārijas gaismas slēdzis
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AVĀRIJAS GAISMAS SLĒDZIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Avārijas gaismas slēdzis

Avārijas gaismas slēdzis ir būtisks automašīnas drošības elements, kas brīdina citus ceļu satiksmes dalībniekus par iespējamām briesmām vai neparastiem apstākļiem uz ceļa. Uzstādīts visos mūsdienu transportlīdzekļos, šis slēdzis aktivizē automašīnas avārijas gaismas, kas sinhroni mirgo, lai norādītu uz apstājušos vai lēni kustīgu transportlīdzekli.

Izgatavots no izturīga plastmasas un metāla, avārijas gaismas slēdzis ir veidots tā, lai izturētu biežu lietošanu un būtu uzticams jebkādos apstākļos. Parasti tas ir viegli pieejams vadītājam, bieži vien montēts uz instrumentu paneļa.

Avārijas gaismas slēdži kļuva obligāti transportlīdzekļos 1970. gadu desmitā, lai nodrošinātu papildu drošības pasākumu avārijas situācijās.

Bojājumi

Runājot par bojājumiem, avārijas gaismas slēdzis var sastapties ar elektriskām vai mehāniskām problēmām. Tas var ietvert pārkarušas slēdža daļas, vājinātus savienojumus vai pat mehānisku slēdža bojājumu. Šādas problēmas var traucēt slēdža pareizu darbību, kas var ietekmēt vadītāja un pasažieru drošību.