+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

MIGLAS LUKTURI UN TO DAĻAS

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Ja brauciena laikā ir slikti laikapstākļi, katram auto jābūt aprīkotam ar kvalitatīvu apgaismojumu, kas ļautu iegūt labāku redzamību un drošību. Tāpat katram auto jābūt skaidri redzamam un apgaismotam citiem satiksmes dalībniekiem, lai palielinātu savu drošību.

Miglas lukturiem svarīgākā ir nevis izstarotā staru kūļa krāsa, bet gan pareizs tā sadalījums. Miglas lukturiem automobilim jānodrošina plats, horizontāls stars uz brauktuves. Pareizi noregulētu un uzstādītu miglas lukturu gaismas stara garums ir ne vairāk kā 10 metri, tas ir pilnīgi pietiekami, lai nodrošinātu kvalitatīvu redzamību. Vairāk nav vajadzīgs, jo biezā miglā samazinās auto kustības ātrums, un miglas lukturi apgaismo arī ceļmalas un ceļa zīmes, un tas ir pilnīgi pietiekami.

Ja pienācis laiks nomainīt miglas lukturus, tad lukturus un to daļas atradīsiet un varat iegādāties internetā mūsu lapā.

Ražotāju saraksts

Šajā sadaļā uzskaitīti daži zīmoli, kurus atradīsiet, pārlūkojot mūsu katalogu. Signeda.lt strādā ar vairāk nekā 50+ zīmoliem, to starpā slavenākie ir Valeo, HELLA, TYC. Pārlūkojot MIGLAS LUKTURI UN TO DAĻAS, atradīsiet šādus zīmolus:

Jaunākās preces kategorijā: MIGLAS LUKTURI UN TO DAĻAS

Tiešsaistes detaļu katalogā varat redzēt, kādas jaunākās preces iekļautas MIGLAS LUKTURI UN TO DAĻAS sortimentā. Ņemiet vērā, ka šajā katalogā redzamās auto detaļas pieder dažādiem auto modeļiem. Tāpēc lūdzam nekļūdīties, izvēloties preces. Lai redzētu jūsu automobilim piederošās preces, noklikšķiniet pogu "Izvēlēties automobili" augšpusē

Biežāk uzdodamie jautājumi

Pirms pērkot, iepazīstieties ar šo informāciju:

  1. Vai virsbūves daļas ir kvalitatīvas? Apsveriet detaļu kvalitātes novērtējumu, kas sniegts zemāk.
  1. Vai Jūs patiešām zināt, kura automašīnas puse ir kreisā un kura labā?
  1. Ja izvēlēties virsbūves daļas izklausās sarežģīti,droši sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!’’, kas atrodas šīs lapas apakšējā, labajā stūrī.