LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Elektrokomponenti un elektronikas daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ELEKTROKOMPONENTI UN ELEKTRONIKAS DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto elektronika

Auto elektronika atbild par visu to komponentu darbību, kuri nepieciešami, lai auto pilnībā funkcionētu. Signeda var jums piedāvāt plašu auto elektronikas sistēmas detaļu sortimentu: dažādus sensorus, gaisa plūsmas mērītājus, vadības blokus, vadus un citas elektrosistēmas daļas. Elektriskās sistēmas daļu bojājumi var radīt būtisku kaitējumu jūsu auto. Elektronikas sistēmas bojājumi var izraisīt nopietnu ceļu satiksmes negadījumu. Ir ļoti svarīgi rūpēties par elektrosistēmu, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi, jo tā jūs ne tikai uzlabosiet auto veiktspēju, bet arī nodrošināsiet savu un apkārtējo drošību. Auto elektroniku iedala vairākos veidos:

  • Auto slēdži. Tās ir ierīces, ar kurām vadītājs var vadīt auto ierīces no auto iekšpuses.

  • Auto vadi. Tā ir sistēma, kas nosūta signālu elektroniskajām ierīcēm un piegādā enerģiju.

  • Sensori. Dažādi sensori ne tikai palīdz novietot auto stāvvietā, bet arī brīdina par dažādiem faktoriem ārpus auto. Aklās zonas uzraudzības sensori brīdina par blakus braucošu auto u. Tml.

  • Dažādi sensori un mērierīces. Tās ir ierīces, kas nodrošina labu dzinēja darbību un fiksē novirzes.