LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Degvielas sūknis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DEGVIELAS SŪKNIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Degvielas sūknis

Automašīnas degvielas sūkņa mērķis – piegādāt degvielu dzinējam atbilstošā momentā un atbilstošā daudzumā. Slikti strādājošs degvielas sūknis var nodarīt lielus bojājumus dzinējam. Pēc statistikas datiem, lielākā daļa automašīnu bojājumu ir saistīti ar degvielu. Viena no degvielas sūkņa problēmām var būt slikta degvielas kvalitāte. Sliktas kvalitātes degviela vai nosprostot degvielas sūkņa tīkliņu un sabojāt pašu degvielas sūkni.

Vieni no biežākajiem benzīna un dīzeļa degvielas sūkņu defektiem:

 • nodilušas izsmidzinātāju detaļas,
 • neelastīgas atsperes,
 • sabojāta vārstu darba virsma.

Degvielas sistēma var sabojāties dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk sastopamie defekti ir šādi:

 • palielināts degvielas patēriņš,
 • nevienmērīga dzinēja darbība,
 • palielināta dūmainība,
 • degvielas noplūdes,
 • svešu skaņu parādīšanās.

Šo iemeslu dēļ ir nepieciešams apkopt automašīnas degvielas sistēmu un atbilstošā brīdī nomainīt attiecīgās detaļas. Tas var paildzināt automašīnas un dzinēja kalpošanas laiku. Izvēloties degvielas sūkni, nepieciešams pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam, komplektācijai un dzinēja tilpumam.