LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Gaisa plūsmas mērītājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas GAISA PLŪSMAS MĒRĪTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Gaisa plūsmas mērītājs

Gaisa plūsmas mērītāja mērķis – gaisa daudzuma mērīšana. Tas ir sensors, kas mēra gaisa daudzumu, masu, kas vēlāk tiek padota uz iekšdedzes dzinēju. Automašīnas dators aprēķina nepieciešamo degvielas daudzumu. Gaisa plūsmas mērītājs ir novietot pie filtra, tādēļ izfiltrētais gaiss vispirms sasniedz sensoru, bet pēc tam arī ieplūdes kolektoru.

Iemesli, kuru dēļ rodas gaisa plūsmas mērītāja bojājumi

 • Liels ūdens daudzums. Braucot spēcīgā lietū, ūdens iekļūst iekšā un sabojā gaisa plūsmas mērītāju.
 • Neatbilstošs gaisa filtrs.
 • Nekvalitatīvi savienojumi, nehermētiskums.
 • Aizsērējis sensors.
 • Mēģinājums palaist automašīnu ar ēterisko šķidrumu.

Kā atpazīt sensora bojājumu?

 • Samazināta dzinēja jauda.
 • Automašīnas raustīšanās.
 • Nepalielinās automašīnas apgriezieni.
 • Liels degvielas patēriņš.
 • Liels izplūdes gāzu daudzums.

Gaisa plūsmas mērītājs regulāri ir jāpārbauda un jāmaina, ik pēc 150 000 kilometriem. Tas ir būtiski kvalitatīvai automašīnas ekspluatēšanai.