LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējo durvju aizsargs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJO DURVJU AIZSARGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Priekšējo durvju aizsargs

Priekšējo durvju aizsargs - automašīnas durvju detaļa, kuras galvenā funkcija ir aizsargāt vadītāju vai priekšējo pasažieri no traumām sadursmes gadījumā. Parasti izgatavots no speciālas plastmasas, priekšējo durvju aizsargs, avārijas gadījumā absorbē trieciena spēku uz priekšējām durvīm un tādējādi samazina iespējamos sadursmes bojājumus priekšā sēdošajiem.

Nepieciešama aizsargājoša detaļa

2019. gada 1. janvārī Eiropā stājās spēkā prasība jauno automašīnu (ražotu no 2019. gada). aprīkojumā iekļaut priekšējo durvju aizsardzību. ASV šī prasība stājās spēkā tālajā 2014. gadā. Iemesli obligātai priekšējo durvju aizsarga izmantošanas lēmumam kļūst diezgan acīmredzami, redzot ceļu satiksmes negadījumu statistiku. Autoavārijās ASV vien katru gadu iet bojā aptuveni 36 000 cilvēku. 20 000 no viņiem mirst no galvas traumām. Un tieši priekšējo durvju aizsargs triecienu gadījumā var samazināt galvas traumu risku līdz pat 67 procentiem.

Kvalitatīva priekšējo durvju aizsarga izvēle

Automašīnas priekšējo durvju aizsargs tiek izvēlēts galvenokārt, pamatojoties uz detaļas saderību ar konkrētu automašīnas modeli. Izvēloties šim kritērijam atbilstošus variantus, ir vērts pievērst uzmanību materiālam, no kura ražots aizsargs, ražotāja reputācijai un precei sniegtajām garantijām. Ir arī noderīgi uzzināt, kādi testi tika veikti ar priekšējo durvju aizsargu, pirms tas tika piedāvāts pārdošanā.

Signeda interneta veikalā Jūs jebkurā diennakts laikā varat ērti izvēlēties un pasūtīt dažādas ar Jūsu automašīnas modeli saderīgas oriģinālo un neoriģinālo ražotāju durvju detaļas. Mūsu klāstā ir priekšējo durvju aizsargi, durvju slēdzenes, eņģes, trosītes, arī pašas durvis un to skārds. Mūsu pārdodamās detaļas raksturo ne tikai izcila kvalitāte, bet arī pievilcīga cena.