LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Eļļas filtrs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EĻĻAS FILTRS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Eļļas filtrs

Eļļas filtrs – viens no automašīnas eļļošanas (ieeļļošanas) sistēmas komponentiem. Tās galvenais mērķis ir filtrēt dažādus piemaisījumus no eļļām. Visizplatītākais eļļas filtra veids ir mehāniskais filtrs, kas attīra eļļu, izmantojot speciālu papīru, filcu un citus materiālus. Eļļas filtru ieteicams nomainīt tad, kad tiek mainīta motoreļļa (pēc 10 000 līdz 15 000 kilometru nobraukuma). Visbiežāk sastopamie eļļas filtra defekti ir šādi: beidzies termiņš, pārmērīgs filtrējošā materiāla piesārņojums, korpusa bojājumi. Par sliktu eļļas filtru var liecināt šādi faktori: redzami eļļas traipi pēc tam, kad automašīna ilgāku laiku stāvējusi stāvvietā, motora pārkaršana, pārmērīgs eļļas patēriņš, uzpampis eļļas filtrs.

Eļļas filtru tipi pēc filtrēšanas:

  • mehāniskie,
  • gravitācijas,
  • centrbēdzes,
  • magnētiskie.

Eļļas filtru tipi pēc konstrukcijas:

  • atlasīti,
  • neatlasīti.

Ir svarīgi rūpēties par sava automobiļa "sirdi", tāpēc ir obligāti laikus jāmaina eļļas filtrs un smērvielas. Izvēloties eļļas filtru, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam un dzinēja tilpumam. Katram automobilim ir īpašs eļļas filtrs, tāpēc nekļūdieties, izvēloties.