LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Loga slotiņas turētājs

Preces: 279
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LOGA SLOTIŅAS TURĒTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Loga slotiņas turētājs

Automašīnas loga slotiņas turētājs ir šķietami maza loga slotiņas mehānisma daļa, kas būtiski palīdz nodrošināt pareizu redzamību un drošu braukšanu sarežģītos laikapstākļos.

Kā noņemt loga slotiņas turētāju?

Likumsakarīgi, ka bieži ekspluatējot automašīnu dažādos laikapstākļos dažkārt var rasties nepieciešamība noņemt priekšējo vai aizmugurējo loga slotiņas turētāju. Tas parasti tiek darīts, ja daļa ir jātīra vai jānomaina. Pats noņemšanas process nav sarežģīts, taču, lai to izdarītu pareizi, parasti ir jāveic šādas darbības:

  1. Paceliet loga slotiņas turētāju uz augšu, tādējādi novietojot  slotiņas turētājs no horizontālas uz vertikālu stāvokli.
  2. Uzmanīgi atskrūvējiet  slotiņas turētāja stiprinājuma mehānismu.
  3. Pirms to darāt, noskaidrojiet, kā loga slotiņas turētājs ir piestiprināts jūsu automašīnas modelī. Lielākajai daļai loga slotiņas turētāju ir slēdzene, kuru var izvilkt, pagriezt vai atbrīvot, lai atbrīvotu slotiņas turētāju no tā piestiprināšanas stāvokļa. Jūsu slotiņas turētājiem var tikt izmantoti dažādi mehānismi, piem., klipši vai speciālas pogas,  kuras noklikšķinot vai atbrīvojot, varat noņemt slotiņas turētājus.
  4. Uzmanīgi noņemiet slotiņas turētāju. Pēc veiksmīgas bloķēšanas mehānisma atbrīvošanas varat noņemt loga slotiņas turētāju. Esiet piesardzīgs un tīrīšanas vai nomaiņas procesā nesabojājiet automašīnas stiklu vai citas slotiņas turētāja mehānisma daļas un stiprinājumus.

Ja loga slotiņas turētāju nomaiņas vai apskates laikā rodas jautājumi vai problēmas, nevilcinieties konsultēties ar savas jomas speciālistiem un tādējādi izvairīties no neparedzētām problēmām.

Signeda interneta veikala katalogā varat atrast ārkārtīgi plašu dažādiem auto modeļiem pielāgotu loga slotiņas turētāju un citu  slotiņas turētāju mehānisma detaļu izvēli.