LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Emblēma 

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EMBLĒMA , vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnu emblemas

Automašīnu emblemas ir ne tikai estētiskas detaļas, kas sniedz papildu skaistumu. Unikālais automašīnas markas un modeļa marķējums ar emblemu, šķiet, iemieso galvenās ražotāja vērtības un automašīnas priekšrocības. Piemēram, “Mercedes” automašīnas nebūtu tik pievilcīgas bez slavenās trīs “smaiļu” emblemas, kas vēsta par vācu precizitāti, komfortu un augstu klasi. Tikmēr “Chevrolet” lepojas ar savām šveiciešu saknēm, un tā krusta formas emblema norāda uz šveiciešu līmeņa kvalitāti.


Kā radās automašīnu emblemas?

Ir pilnīgi dabiski, ka ražotāji, kas radīja izcilas automašīnas ar lieliskām īpašībām, nevēlējās dalīt nopelnus ar saviem konkurentiem. Lai popularizētu savu pārdoto transportlīdzekļu zīmolus, tika izveidotas pirmās zīmolu emblemas pēc markām. Dažkārt šīs zīmes ļoti tieši atklāja uzņēmuma pamatvērtības. Kā piemēru varam uzskatīt Volkswagen logotipu "VW". Tas ir divu vācu vārdu saīsinājums, kas tulkojumā nozīmē "tautas automašīna". Volkswagen uzsvēra savu vēlmi izveidot augstas kvalitātes, vidējai klasei pieejamu automašīnu. Misija izdevās! 

Kvalitatīvu ražotāju emblemas auto īpašniekiem sniedz arī papildu priekšrocības. Emblema tieši sasaista ražotāja reputāciju ar tā produktu un, tādējādi uzsverot automašīnas vērtību, palīdz ilgāk saglabāt stabilu transportlīdzekļa cenu un tirgus pieprasījumu. 

Apmeklējot Signeda interneta veikalu, Jūs jebkurā laikā varat pasūtīt un iegādāties sev vēlamo unikālas automašīnas markas vai modeļa emblemu. Mēs tirgojam gan amerikāņu, gan eiropiešu automašīnu zīmes. Mēs pastāvīgi paplašinām savu sortimentu, kurā šobrīd ir vairāk nekā 300 000 unikālu auto rezerves daļu un auto preču! Plašs preču klāsts, konkurētspējīgas cenas un efektīva piegāde palīdz mums saglabāt savas pozīcijas kā līderiem auto rezerves daļu tirdzniecībā Baltijas valstīs, un Jums, mūsu klientiem, baudīt augstas kvalitātes un ātri piegādātas preces.