LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Grils

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas GRILS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automobilu grils

Automobiļu grils ir svarīga automobiļa daļa, kas pilda divas galvenās funkcijas:

 • Aizsardzības: grils aizsargā automobiļa radiatoru no akmeņiem, dubļiem un citiem priekšmetiem, kas var to bojāt.
 • Dekoratīvās: grils var būt lielisks automobiļa dizaina elements.

Automobiļu grils tiek ražotas no dažādiem materiāliem, ieskaitot metālu, plastmasu un stikla šķiedru. Metāla restes ir visizturīgākās, taču tās ir arī smagākās un dārgākās. Plastmasas restes ir vieglākas un lētākas, taču tās ir mazāk izturīgas nekā metāla restes. Stikla šķiedras restes ir vieglas un izturīgas, bet tās ir salīdzinoši dārgas.

Automobiļu grils var tikt bojātas dažādu iemeslu dēļ:

 • Avārijas laikā: grils var tikt bojātas, ja automobilis iesaistās avārijā.
 • Nepareizas lietošanas dēļ: grils var tikt bojātas, ja ar automobili tiek braukts pa nelīdzeniem ceļiem vai ja restēs iekļūst akmeņi, lielāki ceļa seguma gabali utt.
 • Korozijas dēļ: metāla grils var tikt bojātas korozijas dēļ.

Ja automobiļa grils ir bojātas, tās ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk remontēt vai nomainīt. Bojātas restes var samazināt automobiļa aerodinamiskās īpašības un palielināt dzinēja temperatūru.

Padomi automobiļa grils aizsardzībai:

 • Brauciet uzmanīgi: izvairieties no braukšanas pa nelīdzeniem ceļiem un cenšaties izvairīties no sadursmēm.
 • Tīriet automobiļa grils: regulāri tīriet automobiļa restes no dubļiem un netīrumiem.
 • Izmantojiet aizsargmateriālus: jūs varat izmantot speciālus aizsargmateriālus, kas palīdz aizsargāt restes no korozijas.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat iegādāties dažādus restes, ko izvēlēties atbilstoši sava automobiļa modelim.