LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Luktura motors

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LUKTURA MOTORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Luktura motors 

Luktura motors ir svarīga apgaismojuma sistēmas vadības sastāvdaļa, kas palīdz noteikt priekšējo lukturu gaismas izplatīšanās leņķi, kas efektīvi apgaismo ceļu un neapžilbina citus autovadītājus.

Automašīnas priekšējo un aizmugurējo lukturu regulēšanai var izmantot 2 dažādu veidu lukturu  augstuma regulētājus - mehāniskus vai elektriskus. Pie katras automašīnas luktura uzstādīts arī atsevišķs motors luktura augstuma regulēšanai, kas aprīkots ar elektrisko luktura augstuma regulatoru. Minētie motori ir pieslēgti pie automašīnas elektriskās ķēdes. Tā kā tas piegādā elektrību dzinēja mehānismiem, vadītājs var ērti regulēt lukturu stāvokli, pateicoties pogām uz iekšējā paneļa.

Mehāniskie priekšējo lukturu regulētāji bija vispopulārākā izvēle automašīnām, kas ražotas līdz aptuveni 1990. gadam. Kopš tā laika jaunas automašīnas arvien vairāk tiek ražotas ar elektriskām lukturu augstuma regulēšanas sistēmām. Mūsdienās gandrīz visos jaunajos transportlīdzekļos (izņemot dažus kravas automobiļus, autobusus un līdzīgus lieljaudas transportlīdzekļus) gan priekšējiem, gan aizmugurējiem lukturiem tiek izmantotas elektriskās augstuma regulēšanas sistēmas. 

Elektriskie lukturu augstuma regulētāji ir kļuvuši populāri ne tikai to lietošanas ērtuma dēļ. Šāda veida regulatori var daudz precīzāk veikt luktura  regulēšanas uzdevumus un nodrošināt ārkārtīgi precīzus gaismas izplatīšanās leņķa regulēšanas rezultātus. Elektrisko regulatoru popularitāti  apliecināja cenu izmaiņas – attīstoties autobūves nozarei, elektriskie lukturu regulatori nereti kļuva par lētāku izvēli nekā regulatoru mehāniskās alternatīvas.

Signeda interneta veikala katalogā varat atrast apgaismes sistēmu detaļas, kas piemērotas visdažādākajiem auto modeļiem. Sākot ar halogēna, LED un ksenona spuldzēm, beidzot ar lukturu motoriem, vadības blokiem, stiprinājumiem un citām detaļām. Pārdodam kvalitatīvas alternatīvo un oriģinālo ražotāju apgaismojuma sistēmas detaļas, tāpēc varam garantēt Jums – mūsu klientiem – ne tikai plašu preču klāstu, bet arī konkurētspējīgu detaļu cenu.