LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Multimedia

Preces: 8

Multimedia

MADG70001A

Kvalitāte: PJ

Android 10,0 + 4GB RAM + 64 GB, Modeļiem DODGE CHALLENGER, DODGE CHARGER (15-), jāpārtaisa kronšteini.

Ar defektu
Multimedia

Multimedia

MADG70001AXX

Kvalitāte: PJ

Android 10,0 + 4GB RAM + 64 GB, defekts: trūkst marķētās daļas, Modeļiem DODGE CHALLENGER, DODGE CHARGER (15-), jāpārtaisa kronšteini.

Izpārdošana
Multimedia

Multimedia

MADG70002A

Kvalitāte: PJ

Android 10,0 + 4GB RAM + 64 GB

Ar defektu
Multimedia

Multimedia

MADG70002AXX

Kvalitāte: PJ

Android 10,0 + 4GB RAM + 64 GB, defekts: ekrāns reaģē uz pieskārienu tikai pēc dažām reizēms

Izpārdošana
Multimedia

Multimedia

MAFD70001A

Kvalitāte: PJ

12.1 Inch, 4G SIM / Wifi, Android 9.0 + 4GB RAM + 64 GB

Multimedia

MAFD70002A

Kvalitāte: PJ

4G SIM / Wifi, 8 Inch, Android 10,0 + 4GB RAM + 64 GB, Bluetooth Version: 4.0

Multimedia

MAFD70002B

Kvalitāte: PJ

12.1 Inch, 4G SIM / Wifi, Android 9.0 + 4GB RAM + 64 GB, Bluetooth Version: 5.0

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MULTIMEDIA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi