LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Automašīnas jumta loksne

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTOMAŠĪNAS JUMTA LOKSNE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas jumta loksne 

Automašīnas jumta loksne ir svarīga virsbūves detaļa, kas sadursmes gadījumā pasargā auto braucošos no trieciena bojājumiem. Tāpat automašīnas jumta loksne palīdz nodrošināt salona hermētiskumu un labāku skaņas izolāciju. Automašīnas jumta loksnes parasti ir izgatavotas no dažādiem metāliem vai izturīgas plastmasas, kas spēj izturēt smagus triecienus un lielas svara slodzes.

Automašīnas jumta loksnes remonts

Statistiski pat 70-80 procenti  jaunu auto jumta lokšņu tiek iegādātas,  lai aizstātu iepriekšējas auto jumta loksnes, kas sadursmēs tika bojātas nelabojami. Autovadītāji, kuri iegādājas jumta loksni, plāno paši salabot automašīnu vai ietaupīt naudu, autorervisam nodrošinot iegādātās rezerves detaļas.

Lai Jūs varētu izbaudīt jaunās detaļas lielisko kvalitāti un saderību ar Jūsu vadīto auto, Jums vispirms jāizvēlas jumta loksne atbilstoši Jūsu auto modelim. Tāpat iesakām pievērst uzmanību jumta loksnes ražošanas materiāla sastāvam, detaļas drošībai, ražotāja reputācijai un viņa garantijām par pārdodamo detaļu.

Pircējus, kuri apmeklēs Signeda interneta veikalu, iepriecinās ārkārtīgi plašā virsbūves aizsargdaļu izvēle: bamperi un to restes, dažādas auto loksnes, durvis, sliekšņi, arkas un citas virsbūves detaļas. Pārdodam produktus no vairāk nekā 50 oriģinālo un alternatīvo auto detaļu un auto preču ražotājiem, tāpēc varam garantēt gan plašu klāstu, gan dažādas cenas izcilas kvalitātes precēm. Katalogā izvēlēto vai ar personāla palīdzību pasūtīto pirkumu piegādāsim uz Jūsu izvēlēto adresi ātri un droši.