LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto logu slotiņas un to daļas

Preces: 2480
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO LOGU SLOTIŅAS UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto logu slotiņas


Signeda auto logu slotiņu kataloga klāsts var patiesi pārsteigt. Šeit atradīsiet ne tikai pasaulslavenā “Hella” ražotāja tirgotās slotiņas, bet arī “Magneti Marelli” un “Einparts” piedāvātos produktus atbilstoši auto modelim. Ar ko atšķiras piedāvātie produkti? “Hella” auto logu slotiņas raksturo oriģinālo detaļu augstākā kvalitāte. Turklāt šīs stikla logu slotiņas ir ļoti daudzpusīgas. Tās var piemērot vieglajām automašīnām, furgoniem un kravas automašīnām. “Hella” logu slotiņas ir pieejamas bez rāmja vai ar rāmi.

 

Logu slotiņām ar rāmi ir šādas darbības īpašības:

·          ilgs kalpošanas laiks,

·         logu slotiņas gumija, kas nanotehnoloģijas veidā pārklāta ar grafītu, tīrīšanas laikā ļoti maigi pieskaras virsmai,

·         pateicoties vairāku rāmju konstrukcijai, logu slotiņa stingri piespiežas pret stiklu visos punktos, tādā veidā  rūpīgi notīrot visu stiklu,

·         spēcīgs tērauda rāmis un dizains nodrošina maksimālu stabilitāti un uzticamību,

·          spīdīgā virsma pasargā no negatīvās ietekmes jebkuros laika apstākļos,

·          komplektācijā iekļauti dažādi turētāji, kas ļauj pielāgot logu  slotiņas lielākajai daļai transportlīdzekļu   

Bezrāmju logu slotiņām ir šādas darbības īpašības:

·          ilgs kalpošanas laiks,

·          zema profila aerodinamiskais apvalks, kas nodrošina optimālu saķeri ar stiklu, virsmu (pat stiprā vējā, lielā ātrumā),

·          optimāla slotiņas izliekšana palīdz tīrāk notīrīt stiklu,

·         logu slotiņas gumija, kas nanotehnoloģijas veidā pārklāta ar grafītu, tīrīšanas laikā ļoti maz berzē stikla virsmu,

·         uzlabots gumijas sastāvs aizsargā pret ultravioleto staru un karstuma negatīvo ietekmi,

·          tā kā nav metāla konstrukcijas, logu slotiņas ziemā neaizsalst,

·         ideāli piemērots lietošanai jebkuros laika apstākļos.

Attiecīgi “Magneti Marelli” logu logu slotiņas raksturo arī kvalitāte un izturība. Tās ir arī hibrīda. Hibrīda logu slotiņas konstrukcija sastāv no klasiskā rāmja, kā arī svirām, eņģēm un kompakta plastmasas vāciņa. Šīs logu slotiņas ir zināmas par saviem inovatīviem ražošanas risinājumiem. Pateicoties tiem, tiek ietaupīta ne tikai logu slotiņu patērētā enerģija, bet arī mazgāšanas šķidrums.

Klienti kopumā novērtē to, ka Signedas mājaslapā logu slotiņu katalogs ir ļoti daudzveidīgs. Tajā atradīsiet ne tikai oriģinālo un neoriģinālo ražotāju logu slotiņas, bet arī to motorus un tīrīšanas mehānismus. Ar moderna meklēšanas palīga palīdzību visas automašīnai piemērotās  logu slotiņas tiks atlasītas vien dažu sekunžu laikā!

Kas jāņem vērā, izvēloties auto logu slotiņas?

Pērkot jaunas logu slotiņas automašīnai, klientiem bieži rodas daudz jautājumu un šaubu. Viņi vēlas būt pārliecināti, ka logu slotiņas ne tikai lieliski iederēsies viņu transportlīdzeklī, bet arī efektīvi kalpos ilgu laiku. Šeit ir daži kritēriji, kas palīdzēs izvēlēties labākās kvalitātes logu slotiņas savam auto!

Auto marka, modelis. Logu slotiņas tiek izvēlētas atbilstoši automašīnas modelim un zīmolam, lai šī daļa lieliski atbilstu dažādiem mašīnas tehniskajiem parametriem. Svarīgi, lai auto logu slotiņas nebūtu pārāk garas (vai pārāk īsas) auto priekšējam vai aizmugurējam stiklam atbilstoši modelim. Tāpat tām vienmērīgi jāpieguļ pie stikla un tās darbojoties nedrīkst traucēt citām automašīnas ārējām detaļām.

Ja vēlaties būt absolūti garantēti, ka jauno logu slotiņu izmēri atbilstoši automašīnas modelim ideāli atbildīs iepriekšējo logu slotiņu parametriem, pirms pirkšanas varat paši uzmērīt vecās logu slotiņas. Detaļas garumu noteiksiet, izmērot saliektas logu slotiņas no vienas malas līdz otrai.

Detaļu kvalitāte un sastāvs. Efektīvi darbojoties, automašīnu logu slotiņas ne tikai nodrošina efektīvu redzamību ekstremālos laikapstākļos. Pateicoties kvalitatīvajiem materiāliem un ražošanas tehnoloģijai, tās vienmērīgi pieguļ stiklam un līdz ar to nesaskrāpē to tīrīšanas laikā.

Pērkot logu slotiņas, iesakām neskatīties tikai uz cenu. Lai izvēlētos kvalitatīvus produktus, iedziļinieties ražotāja reputācijā, pieredzē un logu slotiņām sniegtajās garantijās. Tāpat ir vērts pārbaudīt, no kādiem materiāliem ir izgatavotas konkrētās logu slotiņas daļas.

Stikla logu  slotiņu gumijas. Stikla logu slotiņu gumijas funkcija ir nodrošināt kvalitatīvu netīrumu, ūdens, sniega un citu netīrumu noņemšanu no stikla. Bieži vien šī daļa ir izgatavota no dabiskā kaučuka, silikona vai kombinētiem materiāliem (piemēram, silikona gumija ar teflona pārklājumu). Katrai no šīm iespējām ir savas priekšrocības un trūkumi.

Dabīgās gumijas ir mīkstas, elastīgas, maigi pielīp pie stikla virsmas un tādējādi nodrošina labāku tīrīšanas efektivitāti. Taču tās ātrāk sacietē  un nolietojas (īpaši, bieži mainoties laikapstākļiem). Silikona gumijas ir izturīgākas pret aukstumu un karstumu, kā arī saglabā elastību ilgāk nekā dabiskās gumijas. Tomēr tās ir mazāk izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un sliktāk darbojas stiprā lietū vai vējā. Kompozītmateriālu logu slotiņu gumijas parasti ir visefektīvākās un izturīgākās, taču arī visdārgākās.

Logu slotiņu turētāji. Kvalitatīvas automašīnu logu slotiņas tiek izvēlētas, ņemot vērā to turētāju materiālus. Tie bieži ir izgatavoti no trim materiāliem - plastmasas, grafīta vai metāla. Plastmasas turētāji ir vieglāki un lētāki. Tomēr tiem ir raksturīga arī mazāka stingrība un izturība pret lielākām temperatūras izmaiņām. Metāla turētāji ir stingrāki, izturīgāki pret mehāniskiem bojājumiem un uzticamākas detaļas izturības ziņā. Taču tie ir smagāki, un to masivitātes dēļ ilgtermiņā var negatīvi ietekmēt logu slotiņas mehānismu. Grafīta turētāji ir ne tikai viegli, stingri un izturīgi pret temperatūras izmaiņām, bet arī nodrošina ārkārtīgi efektīvu logu slotiņas darbību. Tomēr tie ir daudz dārgāki un ātri nosmērējas ar putekļiem un netīrumiem. Tāpēc, izvēloties slotiņas, vēlams ņemt vērā visas to ražošanas materiālu priekšrocības, trūkumus un unikālās īpašības. Tādā veidā jūs varat izbaudīt logu slotiņas, kas noderēs jūsu transportlīdzeklim. 

 

Logu slotiņu uzstādīšana

Ir svarīgi, lai jūsu izvēlētās stikla logu slotiņas būtu viegli uzstādīt un tās stingri turas pie stiprinājuma mehānismiem. Ir arī noderīgi zināt, ka automašīnu logu slotiņas pieejamas vienā vai divās daļās. Divdaļīgās logu slotiņas nodrošina labāku saķeri ar stiklu un labāku tīrīšanas kvalitāti, savukārt viengabala logu slotiņas parasti ir lētākas un vieglāk nomaināmas.

Stikla logu slotiņas tiek mainītas vidēji ik pēc 6-12 mēnešiem. Tomēr šis nomaiņas intervāls ir balstīts uz vispārīgu statistiku. Logu slotiņu kalpošanas laiks lielā mērā ir atkarīgs no to lietošanas biežuma un pašu logu slotiņu kvalitātes. Jo labākas kvalitātes logu slotiņas izvēlaties un labāk tās kopjat, jo ilgāk varēsiet baudīt tīrus logus un labu redzamību.