LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Vārsti

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas VĀRSTI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Vārsti

Automašīnas ekspluatācijas laikā notiek dabīga automašīnas mezglu un komponentu nodilšana. Dzinēja daļas arī nodilst, un tās ir jāmaina. Pamanot samazinātu dzinēja vilci vai izdzirdot neskaidras dzinēja skaņas, ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk meklēt bojājuma iemeslu. Kaut arī automašīnas dzinēju veido ļoti daudz dažādu daļu, daudzas no tām varam piedāvāt savā internetveikalā.

Mums ir:

 • cilindru galvas,
 • aizdedzes sistēmas detaļas,
 • siksnas piedziņas sistēmu detaļas,
 • izplūdes sistēmas detaļas,
 • vārsti,
 • sadales vārsti,
 • starteri,
 • daudz citas dažādas dzinēja detaļas.

Automašīnas vārsti laika gaitā dilst un kļūst mazāk hermētiski. Viens no risinājumiem – nomainīt dzinēja vārstus. Tā nodrošināsiet nepieciešamo hermētiskumu un pagarināsiet dzinēja kalpošanas laiku.

Automašīnu ražotāji iesaka kapitālā remonta gadījumā dzinēja komponentu daļas aizstāt ar jaunām, lai dzinēja parametri atbilstu automašīnas ražotāja noteiktajiem parametriem. Atsevišķu dzinēja daļu remonta mēģinājumi var tikai sadārdzināt remonta galīgās izmaksas un autovadītājam sagādāt vēl vairāk problēmu. Izvēloties automašīnas vārstus, ir svarīgi pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam, komplektācijai un dzinēja tilpumam.