LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stūres pastiprinātāja tvertne

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STŪRES PASTIPRINĀTĀJA TVERTNE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Modernas mūsdienīgas automašīnas ir apgādātas ar stūres pastiprinātāja sistēmām, kas nodrošina vieglu un ērtu autovadīšanu. Visu stūres pastiprinātāja sistēmu veido daudz detaļu, bet apskatīsim tikai stūres pastiprinātāja tvertni. Stūres pastiprinātāja tvertne ir galvenā stūres pastiprinātāja sistēmas daļa, kas ir atbildīga par augsta hidrauliskā šķidruma spiediena uzturēšanu. Tā kā hidrauliskajās sistēmās ir liels spiediens, tvertnes bieži kļūst cauras. Visbiežāk tvertne sabojājas savienojuma vietā. Ja pamanāt, ka izplūst stūres pastiprinātāja šķidrums, ļoti būtiski ir pēc iespējas ātrāk atrast iemeslu. Ja tas ir stūres pastiprinātāja tvertnes dēļ, tā ir jānomaina.

Stūres pastiprinātāja bojājumu pazīmes

  • Dīvainas sūkņa skaņas – ja dzirdat dīvainas skaņas, kas izplatās no stūres pastiprinātāja sūkņa, tas var liecināt, ka ir pārāk maz šķidruma, tādēļ sūknis var sabojāties.
  • Dīvaina svilpošana – ja sūknis svilpo, iespējams, ka tajā ieplūdis gaiss.
  • Grūti griezt stūri uz vienu pusi – iespējams, ka sistēmā ir gaiss.
  • Grūti griezt stūri uz abām pusēm – iespējams, ka nav spiediena.

Tvertnē uzpildāmais stūres pastiprinātāja šķidrums nodrošina labu stūres sistēmas darbu, palīdz izvairīties no stūres sistēmas čīkstēšanas un atvieglo autovadīšanu. SIGNEDA piedāvā plašu stūres pastiprinātāja šķidruma tvertņu izvēli dažādiem transportlīdzekļiem.