LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzinēja daļas

Kad degviela sadeg dzinējā, tā rada griezes momentu, kas griež riteņus un palīdz transportlīdzeklim pārvietoties. Tāpat ar ģeneratora palīdzību tas rada enerģiju visu automašīnas ierīču darbībai. Tātad jūs varat izvēlēties no plašā dzinēja rotējošo detaļu klāsta mūsu interneta vietnē. UAB „Signeda” sortimentā atradīsiet siksnu piedziņas sistēmas, izplūdes sistēmas, starterus, vārpstas, vārstus, cilindru galvas, sadegšanas sistēmas un citas ar dzinēja darbību saistītas detaļas. Dzinēja vienmērīga darbība sniedz braukšanas prieku un neapgrūtina vadītāju ar negaidītām problēmām. 

Kā pareizi kopt dzinēju, lai tas ilgāk kalpotu?

Pareizi kopts dzinējs var strādāt daudzus gadus un nobraukt daudzus tūkstošus kilometru. Lai to nodrošinātu, ir nepieciešams pareizi kopt auto dzinēju. Šeit būs daži ieteikumi:

  • Degvielas kvalitāte. Dzinēja kalpošanas laiks ir ļoti atkarīgs no degvielas kvalitātes. Slikta degviela var nosprostot visu degvielas sistēmu, un rezultātā jāmaina daudzas dzinēja un degvielas sistēmas daļas, piemēram, inžektori, degvielas sūkņi u. C.

  • Nomainiet dzinēja komponentus īstajā laikā. Savlaicīga detaļu nomaiņa novērsīs oglekļa nogulšņu uzkrāšanos dzinēja komponentos un pagarinās dzinēja kalpošanas laiku.

  • Pārliecinieties, vai iesmidzināšanas sistēmā ir pienācīgs spiediens. Pārāk zema vai pārāk augsta darbība var sabojāt dzinēja komponentus un radīt lielākus bojājumus.

  • Aukstajā periodā centieties nenoslogot dzinēju ar lielu slodzi, bet ļaujiet tam sasilt līdz darba temperatūrai.

  • Ja pamanāt sliktu dzinēja darbību, nekavējoties sazinieties ar speciālistiem, lai problēma pēc iespējas ātrāk tiktu atrisināta un neradītu jūsu automobilim lielākus bojājumus.

UAB „Signeda” atlasītas labāko ražotāju auto dzinēju daļas, tāpēc kvalitāte jums neliks vilties. Internetā varam piedāvāt gan dzesēšanas un degvielas sistēmas, gan šasiju dzinēja daļas no mūsu e-veikala kataloga.