LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Starplika 

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STARPLIKA , vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto starplikas

Auto virsbūves starplikas ir elementi, kas palīdz nodrošināt hermētiskumu starp divām vai vairākām blakus esošām virsbūves daļām. Automašīnās starplikas parasti ir izgatavotas no elastīgiem un tajā pašā laikā nodilumizturīgiem un ūdensizturīgiem materiāliem, parasti gumijas. Gumijas auto starplikas palīdz ne tikai novērst putekļu un ūdens iekļūšanu salonā. Efektīvas starplikas palīdz samazināt trokšņa un vibrācijas ietekmi braucošā automašīnā.

Starpliku apkope

Vidēji automašīnā atradīsim apmēram 100 dažāda izmēra un  dažādiem izmantošanas mērķiem paredzētas starplikas. Visizplatītākās ir gumijas starplikas priekšējiem un aizmugurējiem logiem un automašīnu durvju starplikas. Šo salona starpliku apkope ir diezgan vienkārša. Pirmkārt, jāizvairās no agresīvas durvju aizvēršanas vai logu vārstīšanas. Vēlams arī regulāri pārbaudīt redzamo starpliku stāvokli. Ja pamanāt, ka starplikas ir zaudējušas savu elastību un, iespējams, sākušas plaisāt, pēc iespējas ātrāk nomainiet tās. Tikmēr ūdens un netīrumi, kas caur tām nonāk virsbūvē no apkārtējās vides, liecina par saplaisājušu un neefektīvu starpliku problēmām. Jebkurā gadījumā neefektīvās starplikas ir jāaizstāj ar jaunām.

Signeda interneta veikalā piedāvājam klientiem iegādāties visdažādākās automašīnās izmantojamās starplikas. Piedāvājam starplikas gan dzinēja daļām, gan auto durvīm, gan dažādām stikla un virsbūves daļām. Ar modernas meklēšanas sistēmas palīdzību tikai dažu sekunžu laikā varat izvēlēties visas nepieciešamās auto preces un auto detaļas no vairāk nekā 300 000 unikālu preču.