LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Siksnas spriegotājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Siksnas spriegotājs
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SIKSNAS SPRIEGOTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Siksnas spriegotājs

Automobiļa drošības jostu pievilcējs ir svarīgs automobiļa drošības elements, kura funkcija ir samazināt pasažiera kustību satiksmes negadījuma laikā. Šis mehānisms darbojas automātiski un ir iekļauts drošības jostu sistēmā, lai nodrošinātu, ka jostas optimāli pieguļ pasažiera ķermenim.

Jostu pievilcēji parasti tiek ražoti no izturīgiem metāliem un sintētiskiem materiāliem, kas nodrošina izturību un uzticamību. Tie darbojas, izmantojot saspringšanas sistēmas un citas ierīces, kas aktivizējas sadursmes laikā, pievelkot jostu un novēršot pasažiera strauju novirzīšanos no sēdekļa.

Pirmie automobiļa drošības jostu pievilcēji parādījās XX gadsimtā, kļūstot par būtisku soli braukšanas drošības jomā. Kopš tā laika to tehnoloģijas un efektivitāte pastāvīgi uzlabojas.

Kļūdas

Biežākās kļūdas ietver mehānisma aizķeršanos, nedarbojošu "satriekta" elementu vai nepareizu pievilcēšanas pakāpi. Šādas problēmas var novest pie nepietiekamas pasažiera aizsardzības negadījuma gadījumā. Pareiza automobiļa drošības jostu pievilcēja apkope un laicīgi veiktie profilaktiskie pārbaudījumi ir būtiski, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Automobiļu īpašniekiem tiek ieteikts regulāri pārbaudīt šos komponentus, īpaši pēc satiksmes negadījumiem, kas varētu ietekmēt to efektivitāti.

Automobiļa drošības jostu pievilcējs ir būtisks drošības elements, kas aizsargā dzīvības ceļā. To apkope un pareiza izmantošana ir svarīga ikvienam vadītājam un pasažierim.