LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējais rāmis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJAIS RĀMIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas priekšējais rāmis

Automašīnas priekšējais rāmis un tā sastāvdaļas ir virsbūves strukturālais pamats. Rāmis tiek izmantots ārējo virsbūves daļu un dažādu dzinēja un piekares sistēmu detaļu uzstādīšanai. Tā kā rāmja izturība ir svarīgs aspekts transportlīdzekļa drošībai un stabilitātei, automašīnu rāmji parasti tiek izgatavoti no atbilstošiem un korozijizturīgiem metāliem.

Virsbūves izturības prasības

Auto īpašnieki, kuri iegādājas oriģinālās vai alternatīvās virsbūves rāmja detaļas no uzticamiem ražotājiem, var būt droši, ka šīs detaļas ne tikai kalpos ilgu laiku ikdienas braukšanas apstākļos, bet arī uzticami pasargās  dažādu sadursmju vai mehānisku triecienu gadījumā. Tas ir tāpēc, ka Eiropā ir ārkārtīgi stingras izturības prasības jaunām automašīnu rāmja daļām.

Eiropas Motorizēto transportlīdzekļu drošības asociācija (Euro NCAP) ir noteikusi rāmju detaļu ražotājiem ļoti precīzus testēšanas standartus, kuriem jāatbilst viņu ražotiem produktiem. Piemēram, frontālās sadursmes testā automašīnas rāmim ir jāsaglabā viengabalainība, kad 5000 kg smags objekts ar ātrumu 64 km/h ietriecas tā priekšpusē. Sānu trieciena gadījumā ir jāsaglabā rāmja viengabalainība, kad tajā ar ātrumu 50 km/h ietriecas 2500 kg smags objekts. Tikmēr stinguma testā rāmja daļām jāsaglabā  viengabalaina forma, kad tās tiek pakļautas 10 000 Nm griešanās spēkam. Stingras drošības prasības palīdz nodrošināt labāku autovadītāju aizsardzību un ražotāju uzmanību īpaši augstas kvalitātes detaļu radīšanai.

Signeda interneta veikalā mūsu klienti var iegādāties savam auto modelim pielāgotas oriģinālo un alternatīvo ražotāju strukturālās un aizsargājošās virsbūves detaļas. No virsbūves rāmja detaļām līdz automašīnu pārsegiem, bamperiem, durvīm, spārniem un citām detaļām. Ar ērtas meklēšanas sistēmas palīdzību Jūs ātri atradīsiet vajadzīgās preces un izbaudīsiet izcilu kvalitāti, konkurētspējīgas cenas un ātru un drošu preču piegādi.