LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Tīrītāju mehānisms

Preces: 11
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas TĪRĪTĀJU MEHĀNISMS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Tīrītāju mehānisms

Automašīnas logu  tīrītāju mehānisms ir viena no visaktīvāk nodarbinātām tīrīšanas sistēmas daļām. Ar vidēji 15 000 tīrīšanas kustību gadā tīrītāju mehānismu mērķis ir diezgan acīmredzams. Šīs daļas ir atbildīgas par tām piestiprināto tīrīšanas slotiņu darbību. Efektīvi funkcionējošs tīrītāju mehānisms būtiski veicina automašīnas priekšējā (vai aizmugurējā) stikla tīrīšanu un labas ceļa redzamības nodrošināšanu.

Stikla tīrītāja mehānisma darbības princips ir diezgan vienkāršs. Kad vadītājs aktivizē kādu no tīrīšanas režīmiem, tīrītāja motors ieslēdzas un pagriež motora piedziņas vārpstu. Vārpsta pārraida griezes momentu un jaudu uz tīrītāja piedziņas mehānismu. Logu tīrītāju mehānisms atkarībā no vadītāja izvēlētā tīrīšanas režīma ļauj mehānismam piestiprinātajai logu slotiņai veikt logu tīrīšanu atbilstoši iestatītajam ātrumam un virzienam.

Galvenie tīrītāju mehānismu veidi

Ir trīs veidu automašīnu logu tīrītāju mehānismi – mehāniskie, hidrauliskie un elektriskie. Mehāniskajam tipam ir visvienkāršākā darbība. Šī tīrītāja mehānisma griezes moments tiek tieši pārsūtīts uz tīrīšanas slotiņām. Īsāk sakot, tīrītāji strādā tik ilgi, kamēr vadītājs ar roku griež mehānisma sviru. Tieši ērtības trūkuma dēļ mehāniskās tīrītājus nomainīja pret elektriskajām.

Elektriskā tipa logu tīrītāju mehānisms ir vispopulārākais un bieži tiek uzskatīts par visefektīvāko. Šo tīrītāju darbību nodrošina elektromotors, kas nodrošina nepieciešamo enerģiju tīrīšanas slotiņu darbībai. Elektriskie logu tīrītāju mehānismi ir lēti, plaši izplatīti un ilgmūžīgi auto stiklu tīrīšanas elementi.

Hidrauliskie logu tīrītāju mehānismi automašīnās ir ārkārtīgi reti. Šajos mehānismos logu  tīrītāju slotiņas tiek pagrieztas ar kustīgu šķidrumu spiedienu. Hidrauliskie stikla tīrītāju mehānismi ir sarežģīti, dārgāki par elektriskajiem un tiem nepieciešama lielāka apkope, tāpēc šīs sistēmas automašīnu ražotāji un autovadītāji izvēlas reti.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti izvēlēties un pasūtīt savam auto modelim piemērotas tīrīšanas sistēmas daļas - no logu tīrītāju mehānismiem un motoriem līdz tīrītāju slotiņām. Klienti, kuri pasūta auto detaļas Signeda interneta veikalā, priecājas par piedāvāto preču daudzveidību, kvalitatīvu alternatīvu un oriģinālo ražotāju produkciju, konkurētspējīgām cenām un ātru piegādi.