LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Atbalsta gultnis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ATBALSTA GULTNIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Atbalsta gultnis

Atbalsta gultnis ir viena no svarīgākajām automašīnas balstiekārtas daļām, kas savieno amortizatoru ar atsperi  pie virsbūves. Tās funkcija ir absorbēt ceļa nelīdzenumu radītās vibrācijas un novērst tās radītā trokšņa pāreju uz salonu.

Ja jums ir aizdomas, ka šī daļa ir nolietojusies, iesakām negaidīt un nomainīt to pret jaunu. 

Signeda interneta veikalā varat viegli atrast jaunu gultni par izdevīgu cenu.

Kas ir atbalsta gultnis?

Mēs jau esam noskaidrojuši, ka amortizatora atbalsta gultnis ir svarīgs vadītāja un pasažieru drošības un komforta uzturēšanai. Šai detaļai nolietojoties, zūd kvalitatīva saķere ar ceļa segumu, kā arī stabilitāte uz ceļa.


Bet kas tas ir?

Amortizatora atbalsta gultņa galvenā funkcija ir stabili atbalstīt amortizatoru pie automašīnas virsbūves un palīdzēt tam izturēt ienākošo slodzi.

Turklāt atbalsta gultņi ir atbildīgi arī par triecienu un vibrāciju slāpēšanu braukšanas laikā, kas ir vienmērīgas un drošas braukšanas garantija. Šī detaļa absorbē arī piekares skaņas, kā rezultātā, braucot pa nelīdzeniem, ceļiem ar bedrēm, automašīnas salonā nav daudz trokšņu.


Atbalsta gultņu nodiluma pazīmes

Tāpat kā citus automašīnu darbības traucējumus, amortizatoru atbalsta gultņu nodilumu var atpazīt pēc noteiktām pazīmēm.

  1. Troksnis šasijā, kas rodas, braucot ar lielāku ātrumu vai pa nelīdzeniem ceļiem.
  2. Automašīna zaudē stabilitāti: automašīna it kā virzās uz vienu pusi, kļūst grūtāk vadīt auto pagriezienos.
  3. Šasija kļūst stingrāka: šķiet, ka amortizators nedara savu darbu.
  4. Mašīnas salonā ir jūtama vibrācija.


Kā pārbaudīt, vai atbalsta gultnis ir labs?

Ja no iepriekš minētajām pazīmēm nav skaidrs, vai amortizatora atbalsta gultņi ir nodiluši, būtu vērts tos vizuāli pārbaudīt. Pārliecinieties, vai šī daļa nav ieplaisājusi, saliekta vai neatbilstošai formai.

Jebkurā gadījumā, lai veiktu precīzu diagnostiku, iesakām sazināties ar kompetentu speciālistu, kurš pastāstīs, vai automašīnai ir nepieciešams remonts. Un, ja nepieciešams nomainīt priekšējā amortizatora atbalsta gultni, Signeda interneta auto detaļu veikalā tos atradīsiet plašā klāstā par konkurētspējīgu cenu.