LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Cokols

Preces: 12
Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1156

BA15S, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1157

BAY15D, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BSH1

H1, Keramikas

Cokols

CKL096795VM

Kvalitāte: PJ

VEMO, D1S (Gāzizlādes spuldze)

OEM kodi: 5M0 941 645 |
Jaunākās preces kategorijā: Cokols
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas COKOLS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas cokols

Lampas cokols ir ļoti svarīga apgaismojuma ķēdes savienojošā daļa. Cokols ne tikai nodod lampai nepieciešamo elektroenerģiju. Tas darbojas arī kā luktura spuldzes montāžas ligzda, pie kuras spuldze ir pievienota, pieskrūvēta vai citādi nostiprināta. Atkarībā no spuldzes veida (LED, halogēna vai ksenona) un tās izmēra, jaudas un citiem tehniskajiem parametriem automašīnās tiek izmantotai cokoli ar vienu vai trīs kontaktu pieslēgumiem.

Kā izvēlēties atbilstošu cokolu?

Izvēloties atbilstošu spuldzes cokoli, ir jāņem vērā vairāki svarīgi apsvērumi. Jāpārliecinās, vai konkrētais cokols ir saderīgs ar izvēlēto apgaismojuma sistēmu un tās spuldžu veidu, izmēru un jaudu. Signeda interneta veikala katalogā Jūs varat ērti izvēlēties sava auto modeļa LED, ksenona vai halogēnām spuldzēm piemērotus cokolus.

Signeda interneta veikala katalogā Jūs atradīsiet daudzas auto detaļas apgaismojuma sistēmai, kas piemērotas dažādiem auto modeļiem. No sīkām detaļām, piemēram, gaismas regulēšanas skrūvēm vai spuldžu cokoliem līdz priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, to stikliem, turētāju korpusiem un citām svarīgām detaļām.

Ērti katalogējam jaunas preces atbilstoši to mērķim un piešķiram auto detaļām piemērotus transportlīdzekļu modeļus. Tāpēc mūsu klienti, ar dažiem pogu klikšķiem, var redzēt visas  interesējošās detaļas un izvēlēties sev piemērotākās preces, kas atbilst cenas un kvalitātes attiecībai.