LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

5w-40 motoreļļa

Preces: 16

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40A5

Kvalitāte: PJ

AMB OILS, 5W-40, SUPERTEC, 5L, Sintētisks

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40C3V1

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-40, GOLD PLUS, 1L, C3, Sintētisks

Jaunums
N
5w-40 motoreļļa

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40C3V208

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-40, GOLD PLUS, 208L

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40C3V5

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-40, GOLD PLUS, 5L, C3, Sintētisks

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40A1

Kvalitāte: PJ

AMB OILS, 5W-40, SUPERTEC, 1L, Sintētisks

Jaunums
N
5w-40 motoreļļa

5w-40 motoreļļa

TPVA05W40C3V60

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-40, GOLD PLUS, 60L

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas 5W-40 MOTOREĻĻA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

5w-40 motoreļļa

Dzinēja izturību ietekmē savlaicīga automašīnas apkope. Regulāra motoreļļas maiņa ir viens no galvenajiem šīs apkopes elementiem. Lielākā daļa autovadītāju izvēlas motoreļļu nomainīt autoservisā. Tomēr to varat viegli izdarīt pats, un tajā pašā laikā ietaupīt naudu.

Interneta veikalā Signeda par konkurētspējīgu cenu tiek pārdota 5W 40 motoreļļa un citas motoreļļas visu marku automašīnām.

Šeit mēs paskaidrosim, kas jums jāzina, ja jūsu automašīnai ir nepieciešama 5W40 motoreļļas maiņa.


Kad jāmaina motoreļļa?

Motoreļļas veids un tās maiņas intervāls ir atkarīgs no auto ražotāja sniegtajiem ieteikumiem.

Internetā var atrast visdažādākos padomus, kad jāmaina motoreļļa. Tomēr mēs iesakām to darīt vismaz pēc 10-15 tūkstošiem kilometru vai reizi gadā. Tas palīdzēs nodrošināt dzinēja ilgmūžību un izvairīties no dārgiem remontdarbiem.


Kas būs nepieciešams, patstāvīgi mainot 5W 40 motoreļļu?

Mainot motoreļļu, ieteicams nomainīt smērvielas, degvielas u.c. filtri.

Signedas klāstā jūs atradīsiet savai automašīnai nepieciešamos augstas kvalitātes Valeo filtrus.

Lai pats nomainītu motoreļļu, vispirms būs jāatrod vieta, kur var pacelt automašīnu un sasniegt tās dibenu. Tieši tur atradīsi kartera skrūvi, kuru atskrūvējot iztecēs izlietotā 5W40 motoreļļa. Tāpat būs ērti piekļūt un nomainīt motoreļļas filtru.

Neaizmirstiet par ekoloģiju. Vecās smērvielas ir pareizi jāiznīcina. Nekādā gadījumā tos nedrīkst bērt zemē vai izmest miskastē. Sintētiskās motoreļļa 5W40, tāpat kā citas autodetaļas, ir jānogādā lielgabarītu atkritumu savākšanas vietās.

Ja rodas jautājumi saistībā ar motoreļļas vai filtru izvēli, sazinieties ar Signedas menedžeriem.