LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Parkošanās sistēma

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PARKOŠANĀS SISTĒMA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnu parkošanās sistēma

Automašīnu parkošanās sistēma – vienas no daudzajiem komponentiem, kas atvieglo braukšanu. Parkošanās sistēma palīdz autovadītājam, novietojot automašīnu, izvairīties no redzamiem un neredzamiem šķēršļiem. Parkošanās sistēmas ir dažādu tipu – priekšējā un aizmugurējā bampera sensoru, par šķēršļu esamību ar skaņu brīdinošie, video vai gaismas diožu indikāciju.

Darbības princips

Klasiskajā parkošanas sistēmā sensori sūta viļņus, kas atgriežas no šķēršļa, lai informētu, kāds attālums līdz tam ir palicis. Tā autovadītājs tiek informēts caur dažādiem indikatoriem.

Parkošanās sensoru tipi:

 1. Skaņas – šī parkošanās sistēma izplata skaņas, kas kļūst intensīvākas, tuvojoties šķērslim. Esot ļoti nelielam attālumam, izplatās pastāvīga skaņa.
 2. Vizuālā – šo parkošanās sistēmas tipu var dalīt vēl dažās:
  • Gaismu – indikators rāda krāsas no zaļas līdz sarkanai. Sarkana krāsa rāda, ka šķērslis ir pavisam tuvu automašīnai.
  • Ciparu – indikators rāda ciparus. Jo tas ir mazāks, jo šķērslis tuvāk.
  • Ekrāna – šis indikators rāda vizuālo automašīnas attēlu un norāda, kur ir šķērslis.
 3. Kombinēts – šim indikatoram ir gan vizuālais, gan skaņas signāls.

Diennakts tumšajā laikā, līstot, sniegot, esot miglai vai sliktai redzamībai, parkošanās sistēma ir efektīvs palīgs, vēloties droši un ātri novietot automašīnu. Taču neaizmirstiet pārbaudīt arī spoguļos, jo sistēmai var būt arī bojājumi.