LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Paspārns

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PASPĀRNS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto paspārns

Auto paspārni ir svarīga virsbūves aizsargājoša detaļa, kas palīdz aizsargāt dzinēju un dažādas svarīgas šasijas detaļas no triecieniem un cietiem priekšmetiem (akmeņiem, šķembu daļiņām u.c.), kas braukšanas laikā var rasties uz ceļa. Kvalitatīvi uzstādīti paspārni var nedaudz samazināt mehāniskās vibrācijas un troksni, kas tiek pārnesti uz automašīnas salonu braukšanas laikā.

Lai izvēlētos atbilstošus paspārnus savam auto, svarīgi pievērst uzmanību ne tikai detaļas saderībai ar konkrētu auto modeli un paspārna izturībai, bet arī tā svaram. Vieglāks un gludāks paspārns ir daudz labāka izvēle aerodinamiskās efektivitātes ziņā. Un pats fakts, ka paspārni sver mazāk, nebūt nenozīmē, ka tie slikti pasargās auto no dažādiem triecieniem vai sadursmēm. Transportlīdzekli efektīvi aizsargā arī masīvāki metāla paspārni, un šo detaļu alternatīvas izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas (polipropilēna, poliestera) ar vidējo svaru līdz 0,5 kg.

Ir vērts atzīmēt, ka tiek ražoti ne tikai plastmasas un metāla, bet arī auduma paspārni. Dažiem automašīnu modeļiem var izvēlēties arī plastmasas paspārnus ar metāla ieliktņiem. Šāda veida paspārni ir stiprāki nekā parastie plastmasas paspārni, taču bieži vien maksā daudz vairāk. Izvērtējot iepriekš apspriestos kritērijus, noteikti novērtējiet detaļas cenas un kvalitātes attiecību.

Signeda interneta veikalā Jūs varat pasūtīt un ātri saņemt dažādas estētiskas un aizsargājošas auto virsbūves detaļas norādītajā adresē. Sākot ar paspārniem, bamperiem un to restēm, beidzot ar motora pārsegu, automašīnu sliekšņiem un arkām. Vairāk nekā 300 000  unikālu auto detaļu un auto preču klāstu veido kvalitatīvi oriģinālo un neoriģinālo ražotāju produkti. Ar mūsdienīga interneta veikala kataloga palīdzību Jūs ļoti ērti un vienkārši varat izvēlēties savam auto modelim piemērotas detaļas.