LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Virzuļu gredzenu komplekts

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas VIRZUĻU GREDZENU KOMPLEKTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Virsu gredzenu komplekts

Viens no svarīgākajiem motora komponentiem katrā automašīnā ir virzuļu gredzenu komplekts. Šis mazais, bet būtiskais motora elements veic būtiskas funkcijas: nodrošina blīvējumu starp virzuli un cilindra sienu, kontrolē eļļas plēves biezumu un novērš degvielas maisījuma nokļūšanu eļļas karterī.

Turklāt virzuļu gredzeni palīdz saglabāt spiedienu cilindrā, tādējādi nodrošinot efektīvu degvielas sadegšanu.

Virzuļu gredzenu komplekti tiek izgatavoti no augstas izturības materiāliem, piemēram, tērauda vai dažādu metālu sakausējumiem, lai nodrošinātu ilgstošu nodilumizturību un augstas temperatūras izturību.

Šie gredzeni parādījās līdz ar pirmajiem motoriem un pastāvīgi tika pilnveidoti, lai atbilstu augošajiem motora efektivitātes un uzticamības standartiem.

Kļūmes

Neskatoties uz augsto ražošanas kvalitāti, virzuļu gredzeni var piedzīvot dažādas kļūmes.
Parasti tas notiek nolietojuma, nepareizas uzstādīšanas vai netīrumu uzkrāšanās dēļ. Kļūmju simptomi ietver paaugstinātu eļļas patēriņu, nepareizu dūmu izplūdi no izplūdes sistēmas un samazinātu motora efektivitāti.
Regulāra virzuļu gredzenu pārbaude un nomaiņa ir nepieciešama, lai nodrošinātu automašīnas motora vienmērīgu un efektīvu darbību.