LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Riteņa starplika

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas RITEŅA STARPLIKA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Riteņa starplika

Riteņa starplika ir svarīga automašīnas daļa, kas ietekmē braukšanas stabilitāti un drošību. Sie komponenti, pazīstami arī kā iznesuma adapteri, veic unikālu funkciju: tie palielina riteņu iznesumu, nodrošinot labāku automašīnas līdzsvaru un estētiku.

Izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, čuguna vai augstas kvalitātes alumīnija sakausējumiem, riteņu starplika nodrošina ilgmūžību un uzticamību.

To ražošana prasa augstu precizitāti, lai nodrošinātu ideālu saderību ar dažādiem automašīnu modeļiem.

Riteņa starplika parādījās 20. gadsimtā, ļaujot mainīt automašīnas braukšanas īpašības. To popularitāte pieauga līdz ar automobiļu nozares attīstību un individualizāciju.

Bojājumi

Visbiežākās problēmas ir saistītas ar nepareizu uzstādīšanu, koroziju vai nepareizu materiāla izvēli. Tāpat ir svarīgi regulāri pārbaudīt šos komponentus, lai novērstu nodilumu vai bojājumus, jo tie tieši ietekmē braukšanas drošību un komfortu.

Riteņa starplika ir būtiski, lai nodrošinātu optimālu automašīnas vadāmību. To kvalitāte un pareiza uzstādīšana ir galvenie faktori, kas nodrošina vienmērīgu un drošu braukšanu.