LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja aizsargi, paspārni

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA AIZSARGI, PASPĀRNI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzinēja aizsargi

Protams, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu Jūsu auto darbību, dzinējs un tā daļas ir jāaizsargā no iespējamiem fiziskiem, mehāniskiem vai meteoroloģiskiem bojājumiem. Šim nolūkam tiek izmantotas daudzas dažādas dzinēja aizsardzības daļas. Lielākā daļa no tiem tiek fiksēti automašīnas apakšējā daļā.

Dzinēja apakšdaļas  aizsargs

Viena no svarīgākajām dzinēja aizsardzības daļām ir dzinēja apakšdaļas aizsargs. Apakšdaļas  aizsargs ir uzstādīts transportlīdzekļa apakšā. Pareizi izvēlēts un droši piestiprināts apakšdaļas aizsargs palīdz novērst smilšu, akmeņu, zemes iekļūšanu dzinējā vai ar to saistītajās daļās. Izvēloties savai automašīnai labāko apakšdaļas aizsargu, ir svarīgi ņemt vērā detaļas savietojamību ar jūsu transportlīdzekļa modeli. Dzinēja aizsargs ir ļoti svarīga automašīnas sastāvdaļa, tāpēc neiesakām, pērkot to skatīties tikai uz aizsargdaļas cenu.


Dzinēja aizsarga piestiprināšana

Svarīgi ir ne tikai pareizi izvēlēties dzinēja aizsargu, bet arī to pareizi piestiprināt. Stiprinājumiem jābūt pareizi pievilktiem vai pieskrūvētiem tiem paredzētajās vietās. Bet tie nedrīkst traucēt dzinēja vai ar to saistīto daļu darbību. Ja neesat pārliecināts, ka spēsiet kvalitatīvi veikt aizsargu nostiprināšanu paši, iesakām vērsties pie šīs jomas speciālistiem.

Pareizi rūpējoties par dzinēja aizsargu, jūs nodrošināsiet savas automašīnas ilgmūžību un efektivitāti, kā arī samazināsiet remonta izmaksas nākotnē.

Signeda interneta veikalā atradīsiet plašu dzinēja aizsargu izvēli dažādiem auto modeļiem par ļoti labām cenām.