LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Degvielas tvertne

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DEGVIELAS TVERTNE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Degvielas tvertne

Automašīnas degvielas tvertne ir paredzēta degvielas uzlabošanai. Degvielas tvertnes konstrukcija ir atkarīga no automašīnas markas un modeļa. Degvielas tvertnes tilpumu nepārtraukti mēra degvielas līmeņa mērītājs, bet dari tiek parādīti uz automašīnas paneļa. No degvielas tvertnes degviela plūst pa caurulēm. Degvielas tvertnes ārpuse visbiežāk ir plastmasas, bet iekšpusē ir vairāki gumijas slāņi, lai novērstu degvielas noplūdi, ja degvielas tvertne ir bojāta.

Degvielas tvertnes bojājumi:

  • fiziski bojājumi – rodas pēc ceļu satiksmes negadījuma. Šādā gadījumā degvielas tvertne ir jāmaina pret jaunu, lai nodarītie bojājumi nenodarītu vēl lielāku kaitējumu,
  • korozija – metāla sabrukšana apkārtējās vides iedarbības dēļ. Tās rezultātā var tikt bojāta degvielas tvertnes viengabalainība un tā var kļūt caurlaidīga.

Lai uzturētu degvielas tvertni un visas degvielas sistēmas daļas labā darba kārtībā, ieteicams regulāri mainīt degvielas filtru, izmantot tikai augstas kvalitātes degvielu un neuzglabāt degvielu plastmasas tvertnēs. Tas palīdzēs saglabāt ne tikai degvielas tvertni, bet arī visu degvielas sistēmu pēc iespējas labākā darba kārtībā.

Degvielas tvertne ir reti nomaināma detaļa, taču, ja rodas bojājumi, to ieteicams nomainīt. Degvielas tvertnes ir pieejamas dažāda izmēra un formas, tāpēc, izvēloties tvertni, jāņem vērā automašīnas marka, modelis un gads.