LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Skaņas izolācija

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SKAŅAS IZOLĀCIJA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Skaņas izolācija

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc braucošas automašīnas salonā ir tik kluss? Galu galā trokšņu avotu ārpusē netrūkst, un pats transportlīdzeklis izdod visdažādākās skaņas. Protams, apkārtējo troksni nedaudz nomāc cieši aizvērtās virsbūves durvis un automašīnā uzstādītās blīvlentes. Bet šķiet, ka ar to vien nepietiek. Galu galā ar vidējo ātrumu (~50km/h) braucošas automašīnas skaņas līmenis ir ~55 decibeli - nav daudz augstāks par mērenu lietus radīto trokšņu līmeni!

Atbildes uz šo jautājumu nav tālu jāmeklē – automašīnas siltinājums palīdz nodrošināt zemu trokšņa līmeni salonā. Parasti līdz 40 procentus no vispārējā vides trokšņa uz salonu pārraida automašīnas pārsegs, jumts un durvis, tāpēc virsbūves siltinājums bieži ir paredzēts tieši šīm daļām. Siltinājuma materiāli (kas parasti sastāv no poliestera vai poliuretāna un dažādiem gumijas un auduma slāņiem) viegli absorbē daļu no apkārtējās vides skaņām, kas sasniedz salonu un tādējādi palīdz automašīnas pasažieriem izbaudīt klusu braucienu.

Skaņas izolācija izvēle

Izvēloties iepriekš minēto salona siltinājumu, der zināt, ka tas spēj slāpēt ne tikai automašīnas salonā radīto troksni, bet arī mehāniskās vibrācijas, kas rodas braukšanas laikā. Ne velti šos siltinājuma elementus dažkārt sauc par salona "skaņas vibrācijas izolāciju". Ja esat pamanījuši, ka, kamēr dzinējs un šasijas sistēmas darbojas nevainojami, automašīnas salonā joprojām ir pārāk liels troksnis, siltinājuma nomaiņa, visticamāk, atrisinās problēmu.

Lai izvēlētos siltinājumu, kas kalpos efektīvi, vispirms ir jāpievērš uzmanība šo elementu saderībai ar jūsu automašīnas modeli. Tas ir svarīgākais izvēles aspekts – ar konkrētu modeli saderīgs auto Skaņas izolācija lieliski saskan ar unikālajiem transportlīdzekļa virsbūves daļu izmēriem.

Poliuretāna vai polietilēna un citu materiālu (piemēram, bitumena, folijas utt.) kombinācijas ļoti efektīvi nomāc troksni. Vērts rūpīgi izlasīt ražotāja sniegtos tehniskos datus - cik efektīvas ir to siltinājuma vides trokšņu slāpēšanā, kādas ir garantijas šiem elementiem?

Skaņas izolācija pārbaude

Efektīvs Skaņas izolācija ir svarīga ērtas un drošas braukšanas sastāvdaļa. Bez būtiskiem svešas skaņas traucējumiem mašīnas vadītājs var labāk koncentrēties braukšanas procesam un laikus pieņemt pareizos lēmumus. Automašīnu ražotāji, kas cenšas nodrošināt augstu aktīvās un pasīvās transportlīdzekļu drošības līmeni, lielu uzmanību pievērš siltinājumam. Pirms transportlīdzekļu apstiprināšanas masveida ražošanai un pārdošanai, Skaņas izolācija tiek pārbaudīts dažādos veidos. Viena no visizplatītākajām testēšanas metodēm ir NRC trokšņa mazināšanas mērījumi.

NRC ir automašīnas siltinājuma efektivitātes koeficients. NRC skala parāda, cik lielu daļu no apkārtējās skaņas var absorbēt konkrēta automašīnas detaļa. Piemēram, automašīnas durvju izolācijas vidējais NRC skaņas slāpēšanas standarts ir 0,5 (vai 50 procenti). Ir skaidrs, ka izolācijas materiāli, kas spēj nomākt apkārtējo troksni par 50 procentiem vai vairāk, ļoti palīdz nodrošināt ērtu un drošu braukšanas pieredzi. NRC testi tiek veikti speciālās laboratorijās, kur pēc dažādu frekvenču skaņas viļņu novirzīšanas uz pārbaudāmo virsbūves daļu tiek uzraudzīta tās (un detaļā ievietoto izolācijas materiālu) trokšņu pretestība. Pēc vēlamo trokšņu samazināšanas rezultātu saņemšanas tiek apstiprināta atļauja konkrētu siltinājuma materiālu uzstādīšanai.

Skaņas izolācija nolietojuma cēloņi

No pirmā acu uzmetiena var šķist dīvaini, ka Siltinājuma nolietojums vispār ir iespējams. Galu galā šie elementi tiek uzstādīti zem virsbūves daļu polsterējuma automašīnas montāžas laikā. Skaņas izolācija nolietojums ir reāla problēma, ar kuru bieži saskaras autovadītāji, kuri ekspluatē automašīnu vairāk nekā 5-7 gadus pēc izgatavošanas datuma. Šajā vietā nav jāsteidzas vainot autoražotājus – viņi darbu veic kvalitatīvi. Skaņas izolācija automašīnām nav 100% izturīgs pret pastāvīgi valdošajām augstām temperatūras amplitūdām mašīnas ārpusē un salonā, un virsbūve nevar būt 100% ūdensnecaurlaidīga ilgu ekspluatācijas gadu laikā. Pārsvarā šo iemeslu dēļ pat automašīnas, kas nav cietušas autoavārijās, ilgtermiņā saskaras ar siltinājuma efektivitātes samazināšanos. Ja plānojat savu auto ekspluatēt ilgāku laiku, iesakām laicīgi parūpēties par kvalitatīva siltinājuma atjaunošanu.

Klienti, kuri apmeklē Signeda interneta veikalu, atradīs ārkārtīgi plašu aizsargājošu un estētisku virsbūves daļu un funkcionālo elementu izvēli, kas piemēroti dažādiem automašīnu modeļiem. Sākot ar virsbūves blīvējuma lentēm un siltinājumu, beidzot ar bamperiem, restēm, automašīnu durvīm un pārsegiem. Lai nodrošinātu sortimenta un tā cenu daudzveidību, pārdodam kvalitatīvas preces no oriģināliem un alternatīviem ražotājiem. Visus pirkumus piegādājam uz norādīto adresi, nodrošinot maksimālu piegādes ātrumu un preču drošību.