LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stūres sistēma

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STŪRES SISTĒMA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stūres sistēma

Automašīnas stūres sistēma – stūres mehānismu sistēma, kas ļauj autovadītājam mainīt transportlīdzekļa braukšanas virzienu, mainot priekšējo riteņu virzienu. Šīs sistēmas nevainojama darbība ir ceļu satiksmes drošības pamats.

Stūres sistēmas konstrukcija

Visbiežāk sistēmu veido četri pamatmehānismi: stūre, stūres statnis, stūres stienis un stūres pastiprinātājs. Stūre ir ierīkota automašīnas salonā un tiek izmantota, lai autovadītāja radīto spēku nodotu uz stūres mehānismu. Kā arī stūre veic informatīvo funkciju: radīto vibrāciju intensitāte un raksturs palīdz autovadītājam izvērtēt ceļa stāvokli. Turklāt uz stūres mēdz būt arī pārnesumu pārslēgšanas slēdži, automašīnas skaņas signāls, skaņas un citu sistēmu vadības pogas.

Stūres statnis – vārpsta ar savienotājiem, ko izmanto stūres rata savienošanai ar stūres mehānismu. Pēdējais var būt dažādu tipu, bet tā pielietojums ir pastiprināt vadītāja piepūli un nodot to stūres stienim. To veido stieņi un stūres stieņa uzgaļi, kas pareizi regulē stūres leņķus. Lai atvieglotu stūrēšanu, mūsdienās transportlīdzekļi ir aprīkoti ar stūres pastiprinātājiem, visbiežāk hidrauliskajiem.