LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Parslēgšanas svira

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PARSLĒGŠANAS SVIRA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas pārnesumu pārslēgšanas svira

Pārnesumu pārslēgšanas svira ir svarīga transmisijas sastāvdaļa, kas palīdz automašīnas vadītājam braukšanas laikā ērti pārslēgt braucamā transportlīdzekļa pārnesumus. Saskaņā ar 2022.gada Amerikas Automobiļu asociācijas statistiku, pārnesumu pārslēgšanas svira tiek izmantota vidēji 200 reizes dienā. Protams, pareizi jārūpējas par to detaļu kvalitāti, kuras tiek izmantotas tik bieži un ir svarīgas drošai un ērtai braukšanai.

Pārnesumu pārslēgšanas sviras izvēle

Galvenais pārnesumu pārslēgšanas sviras izvēles kritērijs, visticamāk, nevienu nepārsteigs – nepieciešams izvēlēties konkrētam auto modelim saderīgu pārnesumu pārslēgšanas daļu. Ir svarīgi pievērst uzmanību arī pārnesumu sviras formai un izmēram. Svira un atbilstošie pārnesumu pārslēgšanas sviras uzgaļi tiks izmantoti simtiem reižu katru dienu. Tāpēc labāk ir veltīt dažas papildu minūtes un izvērtēt ne tikai šīs detaļas saderību ar savu auto, bet arī ērtības jums.

Lai Signeda interneta veikala apmeklētāji atrastu visu savai automašīnai nepieciešamo, pārdodam ne tikai dažādas auto preces, bet arī virsbūves detaļas un dzinēja, pārnesumu pārslēgšanas, šasijas, degvielas padeves sistēmas detaļas. Neaizmirstam par mazākām funkcionālām auto detaļām, piemēram, pārnesumu pārslēgšanas svirām vai priekšējo lukturu stikliem, un masīvākām detaļām, piemēram, dzinēja ģeneratoriem vai motora pārsegiem. Pārdodam auto detaļas gan no oriģinālajiem, gan alternatīvajiem ražotājiem, tāpēc varam garantēt kvalitātīvas detaļas un dažādas to cenas.