LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Plastmasa uz dzinēja

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PLASTMASA UZ DZINĒJA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Plastmasa uz dzinēja 

Augšēja plastmasa uz dzinēja ir dzinēja aizsargājoša detaļa, kas nosedz automašīnas motora nodalījumu. Šāda plastmasa ne tikai palīdz aizsargāt dzinēja nodalījuma detaļas no dažādu netīrumu uzkrāšanās un iekļūšanas dzinēja sistēmā, bet arī ievērojami samazina troksni un mehāniskās vibrācijas, ko izstaro strādājošais dzinējs braukšanas laikā.

Plastmasa uz dzinēja īpašības

Plastmasa uz dzinēja parasti ir izgatavotas no speciālas plastmasas, kas izturīga pret mehāniskām svārstībām un triecieniem un kas spēj izturēt spēku līdz pat 2000 džouliem. Protams, dzinēja nodalījumā ir tvertnes dažādām ķimikālijām – tajās tiek pildīta auto eļļa, logu mazgāšanas šķidrums, dzesēšanas šķidrums, bremžu šķidrumi. Tāpēc ražotām plastmasām uz dzinēja ir raksturīga arī augsta ķīmiskā izturība.

Izgatavojot virsējo plastmasi uz dzinēja, tiek ņemta vērā arī to termiskā pretestība augstām temperatūrām. Diezgan bieži, kad pie augšējās plastmasas uz dzinēja ilgstoši darbojoša dzinēja temperatūra sasniedz +100 grādus pēc Celsija. Tāpēc izgatavojamās plastmasas uz dzinēja  ir izturīgas pret vidēji 100 grādu pēc Celsija karstumu.

Signedas interneta veikalā varat atrast ārkārtīgi plašu plastmasu uz dzinēja izvēli. Mēs pārdodam augstas kvalitātes  plastmasas uz dzinēja, kas piemērotas dažādiem auto modeļiem. Preču lieliskā kvalitāte, to ātrā piegāde un konkurētspējīgā cena iepriecinās visu klientus, kuri izvēlas veikalu Signeda.