LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dubļu sargi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DUBĻU SARGI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto dubļu sargi

Auto dubļu sargi ir svarīgas virsbūves aizsargājošas detaļas, kas uzstādītas uz priekšējo un aizmugurējo riteņu arkām. Dubļu sargi palīdz efektīvi aizsargāt automašīnas šasijas detaļas un dažādas virsbūves detaļas (galvenokārt spārnus un arkas) no netīrumu, smilšu un citu sīku daļiņu piesārņojuma un to radītiem bojājumiem.

Atbilstoši auto izvēlēti un kvalitatīvi uzstādīti dubļu sargi var arī nedaudz uzlabot auto aerodinamiskās īpašības un nedaudz samazināt degvielas patēriņu. Dažkārt šīs detaļas tiek uzskatītas tikai par funkcionāli aizsargājošu automašīnas detaļu. Nedrīkst nenovērtēt, ka izvēlētais estētiski pievilcīgs dubļu sargs spēj būtiski “atdzīvināt” auto izskatu un radīt greznāka vai sportiskāka auto iespaidu.

Kvalitatīvu dubļu sargu izvēle

Gan aizmugurējie, gan priekšējie dubļu sargi galvenokārt tiek izvēlēti, pamatojoties uz to saderību ar konkrētu automašīnas modeli. Tas nodrošinās šīs aizsargājošās virsbūves detaļas efektīvu darbību un neradīs problēmas citām virsbūves daļām un šasijai braukšanas laikā.

Izvēloties auto modelim piemērotus dubļu sargus, lietderīgi pievērst uzmanību šīs detaļas ražotājam. Mēs novērojam, ka nereti klienti, kuri vēlas iegādāties kvalitatīvas detaļas, izvēlas tikai oriģinālo ražotāju piedāvātos dubļu sargus. Ieteicams apsvērt dažādas iespējas. Alternatīvo ražotāju dubļu sargi, kurus varat atrast arī Signeda katalogā, ne tikai atbilst visiem nepieciešamajiem Eiropas Savienības auto detaļu drošības un izturības standartiem, bet dažkārt ir tikpat kvalitatīvi kā oriģinālie spārni.

Plastmasas dubļusargi

Izvēloties dubļu sargus, ļoti noderīgi ir pievērst uzmanību to ražošanas materiāliem. Apmēram 90 procenti no visām šīm detaļām ražotām 2023. gadā veidoja plastmasas dubļu sargi. Atlikušie 10 procenti ir metāla, gumijas un hroma dubļu sargi. Varbūtība, ka izvēlēsities plastmasas spārnus, ir ļoti liela. Tātad, kas jums jāzina pirms šo auto detaļu iegādes?

Pirmais padoms – ja vēlaties iegādāties dubļu sargus, kas uzticami kalpos ilgu laiku, izvēlieties detaļas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas. Polietilēns, polipropilēns vai īpašs stikla šķiedras un plastmasas maisījums tiek uzskatīts par labāko plastmasas dubļu sargu ražošanas materiālu. Šie materiāli ir īpaši droši un izturīgi pret dažādām mehāniskām ietekmēm.

Ir arī lietderīgi pievērst uzmanību detalizētai informācijai, ko sniedz dubļu sargu ražotājs. Ar tā reputāciju, ražošanas aktivitāti un atsauksmēm var ātri iepazīties internetā. Vērts izanalizēt ražotāja sniegtās garantijas konkrētai auto detaļai (šajā gadījumā dubļusargiem) un detaļas stiprības raksturlielumus, izturību pret dažādām vielām un temperatūras apstākļiem.

Biežākie dubļu sargu bojājumi

Automašīnu dubļu sargi kā aizsargelementi, kas atrodas tieši blakus automašīnas riteņiem un ceļa segumam, parasti saskaras ar dažādu triecienu un skrāpējumu problēmām. Svarīgi regulāri pievērst uzmanību piestiprināto dubļu sargu stāvoklim un, ja pamanāt detaļā izteiktus defektus, savlaicīgi vienoties par to nomaiņu.

Tāpat ir nepieciešams veltīt pietiekami daudz laika un uzmanības pareizai dubļu sargu uzstādīšanai. Parasti šīs detaļas tiek piestiprinātas pie virsbūves ar īpašām skrūvēm vai stiprinājumiem. Uzstādot dubļu sargus, ir svarīgi pārliecināties, vai detaļa ir stabili un vienmērīgi nostiprināta visos stiprinājuma punktos un vai ne dubļu sargi, ne citas virsbūves vai šasijas detaļas netraucē viena otrai pareizi darboties.

Vienkārša darbība, piemēram, to regulāra tīrīšana, palīdz nodrošināt dubļu sargu ilgu kalpošanas laiku. Lietainā laikā uz šīm daļām aktīvāk uzkrājas netīrumi un nosēdumi. Ziemas laikā uz dubļu sargiem ar laiku var veidoties biezāka dažādu sniega un ledus sanesumu kārta. Regulāra lielāku plāksnīšu tīrīšana palīdzēs nodrošināt detaļas efektīvu darbību un tās ilgmūžību.

Interneta veikals Signeda piedāvā mūsu klientiem plašu aizsargājošu virsbūves daļu un estētisko detaļu izvēli. Tieši šeit jūs atradīsiet kvalitatīvus dubļu sargus, auto sliekšņus, arkas un spārnus, kas ir saderīgi ar jūsu  auto modeli, vai pat vēlamos bamperus, durvis, bagāžnieka vākus un to detaļas. Dažādas rezerves detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem palīdzēs jums izvēlēties auto detaļas, kas piemērotas jūsu automašīnai un tās stilam. Konkurētspējīgā preču cena un ātra un droša pasūtījuma piegāde mudinās Jūs atkal un atkal apmeklēt mūsu interneta veikalu!