LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kloķvārpstas gultņi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KLOĶVĀRPSTAS GULTŅI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Kloķvārpstas gultņi

Kloķvārpstas gultņi ir būtiskas automašīnas dzinēja sastāvdaļas, kas nodrošina gludu kloķvārpstas rotācijas procesu. Šie gultņi spēlē svarīgu lomu, samazinot berzi starp kloķvārpstu un dzinēja bloku, tādējādi nodrošinot efektīvu un stabilu dzinēja darbību.

Izgatavoti no augstas kvalitātes metāliem, piemēram, tērauda vai bronzas sakausējumiem, kloķvārpstas gultņi ir paredzēti, lai izturētu lielas slodzes un augstas temperatūras, kas raksturīgas procesiem, kas notiek dzinēja iekšienē.

To ražošanas process ietver precīzu formēšanu, lai nodrošinātu precīzus izmērus un optimālu darbību. Kloķvārpstas gultņi parādījās kopā ar pirmajiem automašīnu dzinējiem, lai risinātu berzes un nolietošanās problēmas.

To attīstība notika paralēli ar automobiļu rūpniecības izaugsmi, pastāvīgi uzlabojot materiālus un konstrukcijas, lai atbilstu arvien augstākām automobiļu rūpniecības prasībām.

Bojājumi

Visbiežākie kloķvārpstas gultņu bojājumi ir saistīti ar nolietošanos, kas var rasties nepietiekamas eļļošanas, pārmērīgas slodzes vai nepareizas dzinēja apkopes dēļ.

Vēl viens iespējamais bojājums ir gultņa bojājums, kas var rasties svešķermeņu iekļūšanas dēļ dzinējā vai nepareizas montāžas dēļ.

Šādos gadījumos gultņa nomaiņa ir nepieciešama, lai izvairītos no nopietnākām dzinēja problēmām.