LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Radiatora turētāji

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas RADIATORA TURĒTĀJI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Radiatoru turētāji

Radiatora turētāji ir funkcionālas daļas, kas palīdz nodrošināt uzticamu radiatora stiprinājumu pie automašīnas rāmja. Dabiski, ka daļai, kas notur radiator vietā, jābūt drošai  un izturīgai pret mehāniskām vibrācijām, tāpēc radiatora turētājs parasti ir izgatavots no tādiem materiāliem kā tērauds vai alumīnijs. Radiatoram nepieciešamo turētāju skaits lielā mērā ir atkarīgs no automašīnas motora nodalījuma izmēra, formas un izkārtojuma. Mazākiem radiatoriem parasti nepieciešami divi turētāji, lielākiem – četri.

Galvenie Radiatora turētāju veidi

Lai gan vienkārši metāla radiatoru turētāji ir vispazīstamākais radiatoru stiprinājumu veids, var atrst arī citus šo turētāju veidus – paceļamie un bīdāmie turētāji. Abiem šo turētāju veidiem raksturīgs tas, ka radiatora stiprinājuma detaļas, lietošanas laikā minimāli kustas, reaģējot uz mehāniskām vibrācijām, kas tiek pārnestas uz auto virsbūvi. Šī kustība ļauj vieglāk absorbēt dažādas mehāniskās svārstības un saglabāt  radiatora absolūto stabilitāti.

Kā tiek pārbaudīta radiatora turētāju izturība?

Dabiski, ka pirms jaunizstrādāto radiatora turētāju masveida ražošanas uzsākšanas detaļu ražotāji pārbauda savu produktu izturību. Visizplatītākie ir radiatora turētāju temperatūras noturības testi, mehāniskās vibrācijas un nemainīgas un mainīgas svara slodzes pārbaudes.

Darbojošā radiatorā – svarīgā dzinēja dzesēšanas sistēmas sastāvdaļā – gan ziemā, gan vasarā cirkulē ap 90-100°C temperatūra. Tikmēr āra temperatūra skarbos reģionos ziemā var viegli sasniegt -20°C. Tāpēc liela uzmanība tiek pievērsta radiatora turētāja pārbaudei kontrastējošas temperatūras apstākļos. Šim nolūkam turētājus var uzsildīt līdz 100-120°C grādiem, atdzesēt līdz istabas temperatūrai un sasaldēt līdz aptuveni -20°C. Tas viss tiek darīts, lai nodrošinātu efektīvu un uzticamu turētāju darbību dažādos temperatūras apstākļos.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti izvēlēties un pasūtīt dažādas Jūsu automašīnas modelim pielāgotas dzesēšanas sistēmas detaļas. Sākot ar dzesēšanas un salona radiatoriem un to turētājiem, beidzot ar dažādiem termostatiem un difuzoriem. Pircējiem garantējam ne tikai kvalitatīvu preču sortimentu, bet arī konkurētspējīgu detaļu cenu un ātru to piegādi.