LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motora galvas vāks

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Motora galvas vāks
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORA GALVAS VĀKS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motora galvas vāks

Motora galvas vāks ir svarīga automašīnas dzinēja daļa, kas veic vairākas svarīgas funkcijas. Pirmkārt, motora galvas vāks nodrošina blīvējumu, aizsargājot dzinēja iekšpusi no netīrumiem un mitruma. Otrkārt, tas palīdz uzturēt pareizu eļļas spiedienu un novērš eļļas noplūdi.

Parasti motora galvas vāks tiek izgatavots no metāla vai augstas kvalitātes plastmasas, lai nodrošinātu ilgmūžību un izturību pret augstu temperatūru un spiedienu. Šo materiālu izvēle nodrošina, ka motora galvas vāks var izturēt automašīnas ekspluatācijas ekstrēmos apstākļus.

Motora galvas vāki automašīnās parādījās kopā ar pirmajiem dzinējiem. Kopš tā laika tie kļuvuši par neatņemamu jebkuras dzinēja konstrukcijas daļu, jo tie ne tikai aizsargā dzinēja iekšējo daļu, bet arī nodrošina tā pareizu darbību.

Bojājumi

Tomēr motora galvas vāks var piedzīvot dažādus bojājumus. Biežākās problēmas ir blīvējumu nolietojums, kas var izraisīt eļļas noplūdi un spiediena kritumu. Turklāt pastāvīgo temperatūras un spiediena izmaiņu dēļ var rasties plaisas vai deformācijas. Regulāra motora galvas vāka pārbaude un apkope ir nepieciešama, lai nodrošinātu automašīnas ilgtermiņa un drošu darbību.