LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Nummura apgaismojums led

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas NUMMURA APGAISMOJUMS LED, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

LED numura apgaismojums

LED numura  apgaismojums ir modernas auto apgaismojuma sistēmas elements, pateicoties kuram vadītājs var būt mierīgs par automašīnas numuru redzamību tumsā. Numuru apgaismojuma LED gaismas ir tik efektīvas, ka bieži vien veic arī citu netiešu funkciju. LED numura apgaismojums sliktas redzamības apstākļos palīdz citiem satiksmes dalībniekiem labāk novērtēt jūsu automašīnas gabarītus un attālumu līdz jūsu  transportlīdzeklim.

LED apgaismojuma priekšrocības

LED numura apgaismojuma spuldzēm ir vairākas unikālas priekšrocības. Tās ne tikai spīd daudz spožāk nekā tradicionālās kvēlspuldzes, bet arī daudz efektīvāk izmanto automašīnas elektriskās ķēdes piegādāto enerģiju.

Turklāt LED apgaismojuma komponenti ir īpaši izturīgi. Kvalitatīvas un lieliski saderīgas ar Jūsu auto modeli, LED spuldzes spēj spīdēt vismaz 20 000 stundu! Tātad, ja parēķināsim šo kalpošanas laiku, pieņemot, ka auto vidējais ātrums visā kalpošanas laikā būs ap 50 km/h, iegūsim iespaidīgus rezultātus. Šādā gadījumā LED numura apgaismojums nesabojājoties kalpos aptuveni 1 miljonus kilometru! Tāpēc teorētiski augstas kvalitātes LED sistēmas detaļas bieži var kalpot ilgāk nekā pats transportlīdzeklis.

Signeda interneta veikala katalogā mūsu klienti var ātri un ērti izvēlēties visdažādākās apgaismes sistēmas detaļas, kas saderīgas ar viņu auto modeli. Sākot ar tādām detaļām kā numura apgaismojuma spuldzes LED sistēmām un beidzot ar priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem un to stikliem un vadības blokiem apgaismojuma sistēmām. Mūsu mērķis ir, lai mūsu klienti Signeda e-veikalā  atrastu visas savai automašīnai vajadzīgās preces, tāpēc  pastāvīgi papildinām savu oriģinālo un alternatīvo auto detaļu klāstu.