LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Gaisa filtri

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas GAISA FILTRI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Gaisa filtri

Automašīnu gaisa filtru mērķis  ̶  diezgan acīmredzams, taču ārkārtīgi svarīgs gan automašīnai, gan cilvēkiem, kas to izmanto. Gaisa filtrs novērš dažādu putekļu un netīrumu iekļūšanu automašīnas salonā vai dzinēja sistēmā. Ir divi galvenie gaisa filtri – dzinēja un salona gaisa filtri.


Kā izvēlēties dzinēja gaisa filtru?

Izvēloties gaisa filtru savam dzinējam, pirmā lieta, kas jāņem vērā, ir jūsu vadamās automašīnas degvielas veids. Dīzeļdzinēja filtra specifikācijas var atšķirties no benzīna dzinēja filtra parametriem. Labākajiem gaisa filtriem ir raksturīga lieliska filtrēšanas efektivitāte un uzticamība, tāpēc, meklējot šādu filtru, neizvairieties konsultēties ar auto ražotāja vai speciālistu sniegtajiem ieteikumiem.


Kad ir labākais laiks nomainīt dzinēja gaisa filtru?

Saskaņā ar vispārīgiem ieteikumiem dzinēja gaisa filtru vislabāk ir mainīt ik pēc 15 000 - 20 000 kilometriem (vai reizi gadā) aptuveni vienā laikā ar motoreļļas filtra un motoreļļas nomaiņu. Lai noteiktu precīzu nomaiņu skaitu, iesakām iepazīties ar automašīnas ražotāja ieteikumiem. Apsveriet arī savas automašīnas ikdienas braukšanas apstākļus. Izvēloties filtru, iesakām arī neskatīties tikai uz cenu un neekonomēt uz sava dzinēja sistēmas efektīvas darbības rēķina.


Kad jāmaina salona gaisa filtrs?

Salona gaisa filtra nomaiņas vadlīnijas ir ļoti līdzīgas, taču vēlamies atzīmēt, ka dažās automašīnās filtri sastāv no divām daļām. Ja vēlaties tos mainīt, iesakām atjaunināt abus filtrus vienlaikus. Arī salona gaisa filtrēšanas sistēmas filtrus ieteicams nomainīt, ja pamanāt, ka cirkulējošā gaisa plūsma automašīnas salonā ir samazinājusies. Viens no salona gaisa filtra problēmu indikatoriem: salonā vairāk nekā jebkad agrāk ir jūtamas nepatīkamas vides smakas un spēcīgākas alerģiskas reakcijas.

Signeda interneta veikala katalogā atradīsiet kvalitatīvu salona un dzinēja gaisa filtru plašu izvēli par ļoti labām cenām.