LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Logu mazgāšanas šķidruma tilpne

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LOGU MAZGĀŠANAS ŠĶIDRUMA TILPNE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Logu mazgāšanas šķidruma tilpne

Signeda.lt internetveikala katalogā ir plaša logu šķidruma tilpņu izvēle. Vēloties atbilstoši un droši ekspluatēt automašīnu, nepieciešams parūpēties par tā detaļām, aksesuāriem un papildinājumiem, kas ir nepieciešami automašīnas funkcionalitātes nodrošināšanai.

Logu mazgāšanas šķidruma tilpne ir nepieciešama, lai droši uzglabātu logu mazgāšanas šķidrumu. No tilpnes šķidrums tiek paņemts un izsmidzināts uz izvēlētās vietas. Tā ir būtiska drošību ietekmējoša lieta, jo ekspluatēt automašīnu ar netīriem logiem ir bīstami.

Tilpnes bojājumi ir reti. Visbiežākais – logu šķidruma tilpnes saplaisāšana, sasprēgāšana. To var izraisīt pēkšņas laikapstākļu izmaiņas vai akmentiņš, kas trāpījis tvertnē. Turklāt cilvēki bieži domā, ka tvertne ir bojāta, ja šķidrums neizsmidzinās uz logiem. Visbiežākā problēma – beidzies šķidrums, tas ir aizsalis vai arī šļūtene, pa kuru plūst šķidrums no tilpnes, ir pārtrūkusi, izvilkusies laukā.

Signeda.lv piedāvā plašu logu mazgāšanas tilpņu izvēli. Meklējat lētāk? Varam jums piedāvāt ekonomiskās klases ražotāju logu mazgāšanas šķidrumu tilpnes. Meklējat kvalitatīvas preces par labu cenu? Mēs varam piedāvāt produktus no ražotājiem, kas augstu vērtē kvalitāti.