LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kondicioniera kompresors

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KONDICIONIERA KOMPRESORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Gaisa kondicioniera kompresors

Gaisa kondicioniera kompresors ir svarīga funkcionāla automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēmas sastāvdaļa. Kompresors saspiež uzsildīto dzesēšanas šķidrumu, kas cirkulē gaisa kondicionēšanas sistēmā. Pateicoties kompresoram, kondicioniera saspiestais šķidrums "izmet" vidē uzkrāto siltumu no dzesēšanas sistēmas. Atdzesētais  dzesēšanas šķidrums atgriežas kompresorā un var turpināt automašīnas salona dzesēšanas darbu. Īsāk sakot, augstas kvalitātes kompresors nodrošina nepārtrauktu gaisa kondicionētāja šķidruma dzesēšanu un konsekventu salona gaisa kondicioniera darbību.

Kas ir noderīgi zināt, izvēloties kompresoru?

Siksnas piedziņa vai atsevišķs elektromotors ģenerē enerģiju strādājošam gaisa kondicionētāja kompresoram. Gan kompresoru siksnas piedziņas, gan motori tiek darbināti no transportlīdzekļa galvenā elektriskā ģeneratora. Ar siksnas piedziņu darbināmo kompresoru darbības princips ir vienkāršāks, un paši siksnas piedziņas kompresori ir daudz lētāki nekā elektriskie. Tikmēr elektriskajiem kompresoriem ir raksturīga daudz klusāka un efektīvāka darbība.

Neatkarīgi no tā, kādu gaisa kondicionēšanas kompresoru meklējat iegādāties - siksnas piedziņas vai elektrisko - vispirms ir jāpievērš uzmanība detaļas saderībai ar konkrētu automašīnas modeli. Atrodot šim kritērijam atbilstošas iespējas, problēmas ar tādiem aspektiem kā kompresora jaudas savietojamība ar automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēmas parametriem parasti nerodas.

Izvēloties starp siksnas piedziņas un elektrisko kompresoru, ir lietderīgi salīdzināt ne tikai pašu detaļu darbības priekšrocības un trūkumus, bet arī pievērst uzmanību ražotāja sniegtajām garantijām un kvalitātes un cenas attiecībai. Daudz lielāka iespēja, ka pēc visu šo aspektu izvērtēšanas Jūs izvēlēsieties kvalitatīvu, ilgmūžīgu kompresora daļu.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti izvēlēties un pasūtīt Jums nepieciešamās dzesēšanas un kondicionēšanas sistēmas daļas jebkurā diennakts laikā. Mūsu sortiments ir ārkārtīgi plašs: no dzinēja dzesēšanas radiatoriem un to sastāvdaļām un stiprinājumiem, līdz starpdzesētājiem, gaisa kondicionieru kompresoriem, gaisa sausinātājiem un citām auto detaļām. Katalogā Jūs atradīsiet kvalitatīvas detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem, kuru konkurētspējīgā cena un ātra piegāde neapšaubāmi mudinās  atgriezties pie mums vēl un vēl!