LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu klupera starp komplektācija

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU KLUPERA STARP KOMPLEKTĀCIJA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu klupera starp komplektācija 

Bremžu suporti ir ļoti svarīga automašīnas bremžu sistēmas sastāvdaļa. Suporti  ir atbildīgi par vienmērīgu un efektīvu bremžu kluču nospiešanu pret bremžu diskiem bremzēšanas laikā.

Dabiski, ka suporti, kas pastāvīgi pakļauti lielai mehāniskai slodzei un berzei, ar laiku arvien vairāk nolietojas un gūst dažādus bojājumus. Dažreiz defekti ir tik nopietni, tāpēc nevar izvairīties no veco suportu nomaiņas. Tomēr dažreiz nodiluma vai bojājumu līmenis ir tik mazs, ka šķiet kauns nomainīt visu daļu tikai tāpēc. Nelielu suportu bojājumu gadījumā palīgā nāk bremžu klupera starp komplektācija.

Klupera starp komplektācijas mērķis

Nosaukums bieži vien atklāj auto produkta galveno mērķi. Klupera starp komplektācija ir paredzēta vienkāršai un ātrai nedaudz bojātu suportu detaļu pašremontēšanai. Ierakstot tiešsaistē "klupera starp komplektācija" vai līdzīgu frāzi, jūs redzēsiet daudz dažādu meklēšanas rezultātu. Tas tāpēc, ka šī remonta komplekta sastāvs ir atkarīgs gan no konkrētā automašīnas modeļa, gan no ražotāja izvēlētajām remonta komplekta sastāvdaļām. Īsi apskatīsim, ko jūs varat atrast klupera starp komplektācijā?

Tipiska klupera starp komplektācijas būtībā ir bremžu suportu starpliku komplekts. Tajā (atkarībā no ražotāja izvēlētā sastāva) vispirms var atrast tā sauktos "O" gumijas gredzenus. Tās ir īpašas gumijas sloksnes, ko izmanto bremžu suportu savienojumu blīvēšanai. Tie palīdz novērst bremžu šķidruma noplūdi.

Šajā remonta komplektā varat atrast arī īpašus gumijas gredzenus. Tos izmanto arī bremžu suporta blīvēšanai, taču tie ir daudz izturīgāki par “O” tipa gredzeniem. Klupera starp komplektācijā var būt arī bremžu suportu starplikas. Tās palīdz mazināt mehānisko berzi, kas rodas starp suportu un bremžu diskiem, un tās nepatīkamo skaņu.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ērti izvēlēties dažādas auto bremžu sistēmas detaļas. No tādām būtiskām detaļām kā bremžu trumuļi un kluperi līdz suportu remonta komplektiem, dažādiem bremžu cilindriem un citām detaļām. Mēs saviem klientiem garantējam ne tikai konkurētspējīgu preču cenu un plašu to izvēli, bet arī ātru pasūtījuma piegādi.