LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizmugurējie lukturi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZMUGURĒJIE LUKTURI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizmugurējie lukturi

Automašīnas aizmugurējie lukturi ir svarīga transportlīdzekļa sastāvdaļa, kas palīdz nodrošināt labu automašīnas redzamību. Tas ir īpaši svarīgi braucot tumšajā laikā. Aizmugurējo lukturu signāli brīdina aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus un citus satiksmes dalībniekus par gaidāmajām vadītāja darbībām, piemēram, bremzēšanu vai gatavošanos pagriezties. Šī iemesla dēļ ir svarīgi pievērst pietiekamu uzmanību aizmugurējo lukturu kvalitatīvai apkopei un, ja nepieciešams, to nomaiņai.

Aizmugurējo lukturu nomaiņa

Aizmugurējiem lukturiem nav noteikts konkrēts kalpošanas laiks. Lukturu maiņa parasti ir nepieciešama to bojājumu dēļ, ko radījuši dabas faktori vai pēc ceļu satiksmes negadījuma. Jaunākos automašīnu modeļos bieži tiek izmantoti LED aizmugurējie lukturi. To redzamība ir labāka, un to kalpošanas laiks ir ilgāks.

Izvēloties aizmugurējos lukturus, der atcerēties, ka to stiklam jābūt pietiekami caurspīdīgam. Šajā gadījumā lukturu signāli būs skaidri redzami citiem satiksmes dalībniekiem. Arī lukturiem jābūt hermētiskiem un izturīgiem pret mitrumu un mehāniskām vibrācijām. Ja redzat, ka lukturi vairs neatbilst nevienam no šiem kritērijiem, ir vērts parūpēties par to nomaiņu.

Kā izvēlēties aizmugurējos lukturus?

Izvēloties aizmugurējos lukturus, vispirms jāpārliecinās, vai tie ir saderīgi ar izvēlēto auto modeli vai tā piekabi. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar jaunāku vai vecāku automašīnu, vienmēr pievērsiet uzmanību iegādāto lukturu caurspīdīguma līmenim un gaismas spilgtuma līmenim, kā arī lukturu izskatam.

Signeda elektroniskā veikala katalogā varat atrast dažādus aizmugurējos lukturus, aizmugures lukturus un aizmugurējo lukturu daļas par īpaši pievilcīgām cenām. Pateicoties plašajai izvēlei, Jūs noteikti atradīsiet savam auto modelim atbilstošos lukturus.