LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bumpera spoilera turētājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BUMPERA SPOILERA TURĒTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bumpera spoilera turētājs

Standarta rūpnīcas un tūninga bampera spoileri bieži tiek iegādāti un uzstādīti pievilcīgā estētiskā izskata un mašīnas īpašnieka vēlmes padarīt savu auto unikālu dēļ. Kvalitatīvi spoileri uzlabo ne tikai automašīnas estētisko izskatu, bet arī uzlabo aerodinamiskās īpašības – auto kļūst labāk manevrējams. Protams, lai izbaudītu šīs bampera spoileru priekšrocības, ir svarīgi parūpēties par to pareizu uzstādīšanu. Svarīgi izvēlēties  atbilstošu bampera spoileri un bampera spoilera turētājus.

Bampera spoilera turētājs palīdz nodrošināt stabilu uzstādītā spoilera noturēšanu un pilnībā izmantot tā aerodinamisko priekšrocību potenciālu. Spoileru turētāji parasti tiek piestiprināti pie bampera, izmantojot īpašas stiprinājuma skrūves. Lai pārliecinātos, ka izvēlaties pareizos automašīnas bampera spoilera turētājus, pievērsiet uzmanību detaļas saderībai ar jūsu automašīnas modeli.

Bamperu turētāji, standarta un tūninga bamperi, bamperu stiprinošie elementi. Šīs un citas virsbūves vai dzinēja auto detaļas un dažādas auto preces varat izvēlēties un pasūtīt tikai dažu minūšu laikā Signedas mājaslapā. Mūsu preču katalogā klienti var atrast vairāk nekā 300 000 unikālu auto detaļu un auto preču, kas pielāgotas visdažādākajiem auto modeļiem. Garantējam izcilu produktu kvalitāti, konkurētspējīgu cenu un ātru piegādi.

Tāpat atgādinām, ka, ja preču katalogā nevarat atrast vēlamo preci, vienmēr varat sazināties ar mūsu komandas speciālistiem. Atkarībā no  individuālās situācijas viņi var izpildīt pieprasījumus, kas atbilst pircēja unikālajām vajadzībām.