LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu caurule

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Bremžu caurule
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU CAURULE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu caurules

Bremžu caurules ir svarīgas automašīnas bremžu sistēmas daļas. Šīs daļas funkcija ir nodrošināt vienmērīgu bremžu šķidruma pārvadi no galvenā bremžu cilindra uz suportu (riteņu) cilindriem, vienlaikus nodrošinot vienmērīgu bremzēšanu.

Kas ir bremžu caurule?

Šī ir detaļa, bez kuras nav iespējama pareiza bremžu sistēmas darbība.

Kad nepieciešams nomainīt bremžu caurules?

Šī daļa ir pastāvīgi jākopj un jāpārbauda, jo bojātas caurules var samazināt bremzēšanas efektivitāti, kas ietekmē satiksmes drošību.

Šīs daļas nodilums ir grūti pamanāms, tāpēc nepieciešama pastāvīga sistēmas apkope. Caurulei nolietojoties, slēgtajā bremžu sistēmā uzreiz tiek zaudēts hermētiskums. Tas izraisa bremžu šķidruma zudumu. Tas ietekmē arī bremzēšanas spēka zudumu.

Caurules bojājumam ir vairākas pazīmes. Caurules bieži ir izgatavotas no metāla, tāpēc ir jāuzrauga, vai tajās nav korozijas un bojājumu.

Korozija var izraisīt caurules caurlaidību, kas var izraisīt šķidruma noplūdi. Ja pamanāt bremžu šķidruma noplūdi, noteikti apmeklējiet autoservisu.

Dažās modernākās automašīnās caurules var būt elastīgas. Tomēr laika gaitā tie arī nolietojas un sāk izplūst šķidrums.

Ja jums ir nepieciešama šī autodetaļa, to plašā izvēlē varat atrast Signedas interneta veikalā. Šeit strādājošie menedžeri palīdzēs iegādāties nepieciešamo auto daļu par lētāku cenu.