LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Miglas lukturis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MIGLAS LUKTURIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Miglas lukturis

Automobiļu miglas lukturu mērķis ir uzlabot redzamību sliktos laikapstākļos: stiprā lietū, sniegā vai esot lielai miglai. Kā arī tie palīdz citiem autovadītājiem jūs pamanīt uz ceļa, tādējādi uzlabojot satiksmes drošību. Ieteicams izmantot tikai tādas spuldzes, kuras rekomendē miglas lukturu ražotājs. Lielu spuldžu izvēli varat atrast mūsu sortimentā. Ja laikapstākļi ir slikti, pārbaudiet automašīnas miglas lukturus, lai pārliecinātos, vai tie darbojas pareizi, vai nav izdegusi spuldze utt.

Miglas lukturu bojājumi

  • Šī automašīnas detaļa bieži nebojājas. Visbiežāk sastopamas plaisas vai bojājumi, ko izraisa negadījumi, akmentiņi vai citi priekšmeti, kas braukšanas laikā atsitās pret lukturi.
  • Vēl viens iemesls, kādēļ lukturis nedeg, ir bojāti vadi, vai lukturis ir izsists no vietas, braucot pa nelīdzenu ceļu.
  • Izdegusi miglas luktura spuldzīte.

Miglas lukturu priekšrocības:

  • Uzlabo redzamību sliktos laikapstākļos.
  • Automašīna ir labāk pamanāma uz ceļa, esot sliktiem laikapstākļiem.

Tomēr visbiežāk izdeg spuldzes, tāpēc ieteicams tās pārbaudīt pirms katra brauciena. Izvēloties miglas lukturus, vienmēr pievērsiet uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam un specifikācijai. Šie kritēriji ir svarīgi, izvēloties miglas lukturus.