LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Salona apsildes radiatori un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SALONA APSILDES RADIATORI UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Salona radiatori

Salona radiatori – neatņemama salona apsildes un kondicionēšanas sistēmas daļa. Karstā vasaras dienā tie atdzesē automašīnu, bet aukstā ziemā – silda. Tā autovadītājs automašīnā jūtas komfortablāk.

Šo sistēmu veido:

  • salona apsildes radiators,
  • salona ventilators,
  • gaisa novadītāji,
  • dažādas citas ierīces temperatūras un gaisa padeves regulēšanai.

Lai ātrāk sasiltu automašīna un stikli, siltais gaiss atbilstoši novirzāms un sadalāms salonā. Tomēr gan salona radiatori, gan citas daļas, kas ir saistītas ar apsildes un kondicionēšanas sistēmu, bojājas. Mēs piedāvājam plašu daļu klāstu.

Salona radiatoru un visas apsildes un kondicionēšanas sistēmas bojājuma pazīmes

Ja automašīnas salonā nesilst, iespējams ir aizsērējis salona radiators. Tas notiek ilgā laikā uzkrāto nogulšņu dēļ, kas aizsprosto salona radiatora kanālus un neļauj siltajam gaisam nonāk salonā. Viens no iespējamiem risinājumiem – salona radiatora nomaiņa pret jaunu, kas ļaus arī turpmāk baudīt siltumu automašīnā.

Izvēloties salona radiatoru, nepieciešams pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam un komplektācijai. Tas palīdzēs vieglāk izvēlēties to, kādu salona radiatoru Jums vajag. Salona radiatori ir paredzēti visām automašīnām, tāpēc izvēlieties atbilstošo.