LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Tīrītāja motors

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas TĪRĪTĀJA MOTORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Tīrītāja motors

Automašīnas logu tīrītāja motors ir svarīga tīrīšanas sistēmas sastāvdaļa. Gan priekšējie, gan aizmugurējie logu tīrītāju motoriņi darbojas vienādi. Kad vadītājs pagriež vai pavelk tīrītāju sviru salonā, logu tīrītāju motors ieslēdzas un nodod griezes momentu uz kājām ar tīrīšanas slotiņām, kas piestiprinātas pie tīrītāja mehānisma. Pēdējie nodrošina vienmērīgu izvēlētā stikla tīrīšanu.

Galvenie motoriņu tīrīšanas režīmi

Mūsdienu logu tīrītājiem parasti ir 4-5 tīrīšanas režīmi. Autovadītāju vidū populārākā ir automātiskās tīrīšanas funkcija. Kad šis tīrīšanas režīms ir iestatīts, automašīnas logu tīrītāji ieslēdzas ar infrasarkano staru palīdzību, kad sensori konstatē mitruma daļiņas uz automašīnas vējstikla. Tāpat tīrītāju mehānismi parasti ir aprīkoti ar vienreizēju stiklu tīrīšanas funkciju un lēnas, vidēja ātruma un intensīva ātruma tīrīšanas režīmiem. Dažādi tīrīšanas režīmi palīdz autovadītājiem izvēlēties laika apstākļiem un stikla piesārņojuma līmenim vispiemērotāko tīrīšanas ātrumu.

Ja dažādu iemeslu dēļ nolemjat vecos tīrītāju motorus nomainīt pret jauniem, ļoti svarīgi ir vispirms izvēlēties jauno daļu atbilstoši tās saderībai ar konkrētu automašīnas modeli. Izvēles, kas atbilst šim kritērijam, var rūpīgāk pārbaudīt, izvērtējot konkrētā logu tīrītāja motora jaudu, pieejamo tīrītāju slotiņu izmērus, motora cenu, tā ražotāja reputāciju un detaļai sniegtās garantijas.

Klienti, kuri apmeklē Signedas mājaslapu, šeit var atrast ārkārtīgi plašu auto stiklu tīrīšanas detaļu izvēli. Priekšējais un aizmugurējais logu tīrītāju motors, tīrītāju slotiņas, tīrīšanas mehānismi un citas detaļas - mēs nodrošinām plašu klāstu, pārdodot kvalitatīvas auto detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem.

Ļoti labi saprotam, ka klienti, kuri iegādājas auto detaļas, vēlas pēc iespējas operatīvāk veikt dažādus transportlīdzekļu remontdarbus, tāpēc lielu uzmanību pievēršam operatīvai un drošai Jūsu pasūtījumu piegādei.